SON DAKİKA
17 Haziran 2019 01:36

SON HABERLER

15-21 Nisan haftalık Koç burcu yorumu! Aygül Aydın Koç burcuna Dolunay tüyosu verdi!

Aygül Aydın Koç Burcu 15-21 Nisan haftalık yorumunda neler anlattı?

Ünlü astrolog Aygül Aydın, 15-21 Nisan haftalık burç yorumlarını paylaştı. Burcunuzda bu hafta neler olacak? Koç burçları ve yükseleni koç olanlar için Aygül Aydın’dan önemli bilgilendirmeler var.

Aygül Aydın, Koç burcu için bu haftanın detaylarını şöyle anlattı:

“Bu hafta sosyal ilişkiler, aynı zamanda sorumluluklar öne çıkacak. Size ait olan sorumluluklar, yük olarak gördüğünüz sorumluluklar da olabilir. İşlerinizi planlamanız, işlerinizi düzene sokmanız olabilir. Terazi burcundaki dolunayda 23-24 Mart’ta neler yaşadıysanız, bu dolunyada da artık bunlarla ilgili netlikler isteyebilirsiniz. Eğer küs olduğunuz arkadaşınız varsa, anlaşmazlık yaşadığınız dostunuz varsa tekrar bir araya gelebilirsiniz. Bunları bu hafta tekrar konuşabilir ve çözümler yaşayabilirsiniz. Finansal konularda rahat nefes alabileceğiniz bir hafta olabilir.

Perşembe ve Cuma günleri dolunay fazlarında aşk ve ilişkilerle ilgili konularda kalp, gönül sıkışması yaşayabilirsiniz. Hayatınızda olan insanla ilgili karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Belki de hayatınıza yeniden birisi dahil olabilir veya siz isteyebilirsiniz. İlişkilerle ilgili güzel etkiler altındasınız. Bugünü güzel şekilde değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.”

İlgili Haberler