SON DAKİKA
13 Ağustos 2022 05:36

SON HABERLER

Afra Saraçoğlu çok çalışıyor, Mert Yazıcıoğlu sitem ediyor!

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Geride bıraktığımız sezon Öğretmen isimli Fox TV dizisinde yer alan Afra Saraçoğlu, 2021 yılında ise Blu TV’nin çok beğenilen Yeşilçam isimli dizisinde yerini almıştı. Yeşilçam’ın 10 bölümlük ilk sezonunda Tülin Saygı karakteri ile göz dolduran oyuncu, hayranlarını da mest etti.

1960’lı yılların kıyafetleri ile zaman zaman sosyal medya hesabından paylaşımlar da yapan oyuncu, ayrıca sevgilisi Mert Yazıcıoğlu’yla attıkları her adım ile de yakından takip ediliyor. Yazıcıoğlu, geçtiğimiz gün röportajında sevgilisi ile görüşememekten şikayet etmişti. Yazıcıoğlu, “Çalışıyor, çok çalışıyor. Ben de zor görüyorum, o da beni zor geliyor” diyerek biraz de sitem etmişti.

Yeşilçam dizisinin ikinci sezon çekimleri başladı ve Saraçoğlu da yoğun bir tempo ile işini sürdürüyor. Tülin karakterini başarıyla çıkartan oyuncu, dizinin ikinci sezonu için de kamera karşısında. Hayranlar ise merakla yeni bölümleri bekliyor.

Nadiren sosyal medyadan paylaşımlarda bulunan Afra Saraçoğlu, estetikliğini sergilediği bir pozuyla da hayranlarını yine mest etti.

Yeşilçam dizisindeki kıyafetlerle de özel pozlarını yayınlayan oyuncu, güzelliği ve hayat enerjisiyle dikkatleri çekiyor.

Afra Saraçoğlu, her attığı adımla hayranları tarafından izleniyor ve örnek alınıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler