Ana sayfa Sosyal Medya Ali Atay güzel sözlerle eşi Hazal Kaya’nın gururunu okşadı!

Ali Atay güzel sözlerle eşi Hazal Kaya’nın gururunu okşadı!

tarafından kadir kadir
Ali Atay - Hazal Kaya

TelevizyonGazetesi.com / Detay-  Ekran karşısında birlikte gördüğümüzde aşkları ile içimizi ısıtan Hazal Kaya-Ali Atay çifti son olarak 14 Ocak’ta (bugün) izleyicilerle buluşacak Benden Ne olur? adlı sinema filminin galasında görüntülendiler. 

Hazal Kaya, ikinci kez yakalandığı koronavirüs kabusunu yeni atlatarak soluğu eşiyle birlikte galada aldı. Dizi, sinema filmi gibi birçok projeyi bir arada götüren Hazal Kaya, en son Misafir dizisinde Buğra Gülsoy, Ozan Dolunay ile birlikte yer almıştı. 

Bu dönemde setten oğulları Fikret Ali’ye (Fiko) bol bol süt götürdüğünü belirten Ali Atay’a Hazal Kaya’nın oyunculuğu sorulduğunda eşini öve öve bitiremedi. Ali Atay, “Allah başımızdan eksik etmesin… Ben Hazal’ın oyunculuğunu çok beğeniyorum. İzlerken keyif alıyorum. Role yaklaşımını çok seviyorum gerçekten. Her şeyi de merak ederek bekliyorum. Oturup vakit ayırarak onu izlemek hoşuma gidiyo.” dedi. 

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, Benden Ne Olur filminde Sertab Bal adında deli dolu bir kadını canlandırıyor.  İstediği şeyler hakkında sürekli fikir değiştiren karakter, çevresinin kendisinden beklediği düzenli hayatı bir türlü olduramayan, kimlik arayışında olan halleriyle dikkat çekiyor. Bir anda evsiz ve parasız kalan genç kadın, ablasının söylediği “Senden hiçbir şey olmaz” sözlerinin üzerine, “Benden ne olur herkese göstereceğim” diyerek kendisine söz veriyor ve yaşadığı kırılma anı sonrasında hayatını düzene sokmak için harekete geçiyor.

Hazal Kaya’ya filimde Mahkum dizisinden tanıdığımız yakışıklı oyuncu Onur Tuna ve Enis Arıkan eşlik ediyor.