SON DAKİKA
19 Temmuz 2019 11:11

SON HABERLER

Arka Sokaklar 504. Bölümün Özetini İzle

8 Şubat 2018 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar’ın 504. yeni bölümünde Mesut, teröristlerin elinde esir tutulan Yavuz Yüzbaşıyı kurtarmak için göreve gidiyor! Arka Sokaklar dizisinin 504. bölümünün özetini videodan izleyebilirsiniz.

Teröristlerce düşürülen askeri helikopterden kurtulmayı başaran Yavuz Yüzbaşı yakalanmıştır. Esir olduğu üst düzey birimlerce gizlenmiş ve kendisine cenaze merasimi düzenlenmiştir. Gizli yürütülen kurtarma için ise, sınır ve sınır ötesi operasyonlarda başarısı kanıtlanmış Mesut da dahil edilir. Mesut ve Ekem, Serboran kırsalında teröristlerin gizlenebileceği ve yüzbaşıyı tuttukları muhtemel yerleri kontrol ettikleri sırada pusuya düşerler.

Doğru iz üzerinde olduklarını anlayan tim o pusudan kurtulmayı başarırlar. Yavuz Yüzbaşıyı esir alan Dermanların içinde gözünü para hırsı bürümüş olan terörist, rehin üzerinden fidye isteyerek zengin olma peşine gidince lokasyonları tespit edilir. Belirlenen yere gelen Mesutlar teröristlerle büyük bir çatışmanın içine girerler. Sonunda Yavuz Yüzbaşıyı kurtaran Mesut onunla birlikte İstanbul’a gelir; fakat, onları kötü bir sürpriz beklemektedir…

İlgili Haberler