SON DAKİKA
16 Ağustos 2022 18:48

SON HABERLER

Aşk Mantık İntikam’ın ‘Esra’sı Burcu Özberk gerçek hayatında da aşık olmak istiyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV’nin romantik komedi dizisi ‘Aşk Mantık İntikam’da İlhan Şen ile uyumlu bir ikili olan Burcu Özberk, Youtube’da ‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’ programına konuk oldu. Gence’ye çok çarpıcı açıklamalarda bulunan oyuncu, ‘Aşk’ hakkında da konuştu.


Özberk, Gence’nin, dizilerde iki başrol oyuncusunun birbiriyle aşk yaşaması hakkında sorduğu bir soruya, ‘Pek çok romantik komedi dizisi yaptım ancak hiç bir partnerim ile aşk yaşamadım.’ cevabını verdi. Güzel oyuncu, ‘Güneşin Kızları’ dizisindeki rol arkadaşı Berk Atan ve Afili Aşk’taki partneri Çağlar Ertuğrul ile halen görüştüğünü ve arkadaş olduklarını söyleyerek, ‘Benim maskülen bir tarafım var, erkekler enerjimi sever o sebeple partnerlerimle arkadaş oluyorum’ dedi.


Burcu Özberk, Hakan Gence’nin aşık mısın sorusuna ise ‘Hayır’ yanıtını verdi. Şu an kalbinin boş olduğunu söyleyen oyuncu, ‘Aşık olmak istiyorum ama aşık oldum demek benim için çok zor, çok güzel aşklar yaşadım o hissi tekrar yaşamayı isterim. Aşık olduğum zaman yeşil daha yeşil geliyor, denize bakarken birisinin omuzunda denizi izlemek mesela, bunlar insana yaşadığını hissettiriyor.’ dedi.


En sevmediği huyunun tez canlı olmak olduğunu belirten Özberk, ‘Bu sebeple hayatımda ufacık bir aksaklık olduğunda dünya başıma yıkılmış gibi hissediyorum.’ açıklamasını yaptı.

Burcu Özberk’in açıklamalarını aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler