SON DAKİKA
9 Şubat 2023 03:36

SON HABERLER

Aşkın Tarifi’ dizisinin ‘Naz’ı Serra Arıtürk’ün, kendisinde en sevmediği özellik ne biliyor musunuz?

TelevizyonGazetesi.com / Detay –Kanal D ekranlarında yaz dizisi olarak ekran yolculuğuna başlayan ‘Aşkın Tarifi’ dizisinin başrol oyuncuları Serra Arıtürk ve Kadir Doğulu Onedio’nun youtube kanalına katıldı ve sosyal medyadan gelen soruları yanıtladı.

İkili soruları cevaplarken eğlenceli anlar yaşadı. Serra Arıtürk bir hayranının, ‘değiştirmek istediğin ve sürekli yaptığın bir alışkanlığın var mı?’ sorusuna, ‘ Çok düşünürüm, çok önemsiz konulara gereğinden fazla kafa yorabilirim bu sebeple hem vakit hem de enerji kaybı yaşıyorum, bu yönümü değiştirmeyi isterdim’ cevabını verdi.

Kadir Doğulu, hatalarından ders çıkardığını belirterek, ‘İnsan ders çıkardığı hataları sevmeli, ben öyle hatalar yaptım ki bugün hepsini çok seviyorum, iyi ki o hataları yapmışım, şu an hepsini hediye olarak görüyorum’ diyerek hayranlarına ‘sakın  hata yapmaktan korkmayın!’ şeklinde seslendi.

Serra Arıtürk ise, hataların insanı güzelleştirdiğini düşünüyor. Güzel oyuncu, ‘İnsan hatalarına tutunup onları sahiplenmeli, eskiden benden gitmek isteyen bir şeyi tutmaya çalışırdım şimdi giden şeyin vedasını kutlayıp özgür bırakabiliyorum’ açıklamasını yaptı. Serra Arıtürk programın sonunda ‘sesiniz çok güzel!’ yazan bir hayranını kıramayıp şarkı da söyledi.

Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün Onedio videosunun tamamını aşağıda izleyebilirsiniz;

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler