Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Aşkın Tarifi setinde çekim sırasında telefon çalarsa cezası var!

Aşkın Tarifi setinde çekim sırasında telefon çalarsa cezası var!

tarafından admin

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal D ekranında izleyicilerle Pazartesi akşamları buluşan Aşkın Tarifi dizisinin 3 ödül birden kazanması önemli bir başarı oldu. Yılın dizisi seçilen romantik komedi hikayesinin başrol oyuncularına da ödüller verildi. Kadir Doğulu, ‘yılın en iyi oyuncusu’ olarak ödüllendirildi ve Serra Arıtürk de ‘yılın en iyi çıkış yapan kadın oyuncusu’ ödülüne layık bulundu.

Türkiye Lider Marka Ödülleri 2021 törenlerinde muhabirlerin sorularını yanıtlayan Kadir Doğulu, açıklaması sırasında bir muhabirin telefonu çalınca ilginç bir detaydan bahsetti.

Kadir Doğulu, “Bizde sette kayıtta telefon çaldığı zaman baklava hediye alınıyor. Haberiniz olsun. Bütün ekibe ve bizim adımıza ayarlarsın” diye konuştu. Espri yapan oyuncu sette kayıt sırasında ne kadar özenli çalışıldığını da aslında anlatmış oldu.

Kadir Doğulu, aldığı ödülü de değerlendirdi ve bunun bir ekip çalışması olduğuna vurgu yaptı. Oyuncu, “Bu kimya işi, bu kimyayı beraber çıkartıyoruz. Biz de görünen yüzüyüz, onları temsilen geldik. Ben de memnunum kendi adıma. Sonuçta bu bir iltifat, bu iltifatı almak da herkesin hoşuna gidiyor” açıklamasını yaptı.

Dizide Fırat şef olarak izlediğimiz Kadir Doğulu, oyunculuktan sonraki en önemli tutkusunun yemek yapmak olduğunu söylemişti. Yaptığı yemekleri yemek için setten herkesin karavana geldiğini de anlatan Kadir Doğulu, “Benim yemek yapmaya bir aşkım var. Aşkın Tarifi dizisiyle buluşunca çok memnun oldum. Bu işten önce acaba yemekle ilgili bir şey yapsak mı diye düşünürken, bu iş geldi” açıklamasında bulundu.

Sette hazır yemek yerine kendi yaptıklarını yemeyi tercih ettiklerinin de altını çizen Kadir Doğulu, tüm ekibin de bu durumdan memnun olduğunu sözlerine ekledi.