Ana sayfa Dizi Fragmanları Aziz dizisinde nefesinizi kesecek yeni gelişmeler!

Aziz dizisinde nefesinizi kesecek yeni gelişmeler!

tarafından admin

Show TV’nin Cuma akşamlarına damga vuran, yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği dizisi Aziz’in yeni bölümünden heyecan dolu ilk tanıtım yayınlandı. Aziz’in Efnan’la düğününü tüm Antakya’ya duyurduğu tanıtımda genç aşıkların mutlu günü için hazırlıklar başlıyor.

Kınası yapılan Efnan’ın güzelliği göz doldururken, sevilen çiftin gelinlik ve damatlıkla görüldüğü anlar büyük beğeni kazanıyor. Aziz’e karşı yenilgiyi kabullenemeyen Pierre ise Aziz ile Efnan’ın bu mutlu gününü bozmak için son hamlesini yapıyor. Pierre’in düğünde ne yapacağı merak konusu olurken patlayan silah sesi ve yaşanan korku dolu anlar akıllarda soru işaretleri oluşturuyor. “Aziz ile Efnan’ın düğününde neler olacak?” sorusunun yanıtı için şimdiden nefesler tutuldu!

Aziz dizisinde nefesinizi kesecek yeni gelişmeler! 7

Aziz, Pierre’i bozguna uğratıp Efnan ile nikahlanınca, Efnan ve Aziz için düğün hazırlıkları başlar. Gün geçtikçe dengesi bozulan Adem, Dilruba’nın hayatını altüst etmektedir. Bu sırada Aziz’in, Dilruba’nın Adem’le kendisi için evlendiğini öğrenmesi, Dilruba’nın eski defterleri açmasına neden olur.

Pierre ile arasını düzelttiğini zanneden Galip, Aziz’in Pierre’i alt etmesi üzerine iyice çıkmaza girer. Yenilgiyi kabullenemeyen Pierre’in bir sonraki hamlesi ise büyük bir felakete sebep olacaktır.

Proje tasarımını Necati Şahin’in gerçekleştirdiği, yönetmen koltuğunda Recai Karagöz’ün oturduğu, senaryosunu Eda Tezcan’ın kaleme aldığı dizinin kadrosunda Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar gibi önemli isimler bir araya geldi.

Aziz, yeni bölümüyle Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!