Ana sayfa Dizi Fragmanları Baht Oyunu dizisinde artık yeni bir karakter daha var!

Baht Oyunu dizisinde artık yeni bir karakter daha var!

tarafından ker_def

Kanal D’nin, yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı dizisi ‘Baht Oyunu’nun salı akşamı ekrana gelecek olan bölümünde ünlü oyuncu Tuan Tunalı, Avukat Turgut Aşkın karakteriyle ilk kez izleyici karşısına çıkacak.

Dizinin yeni bölümünde, Ada’nın yeni boşanma avukatı Turgut Aşkın, ilk görüşte Ada’ya tutuluyor. Turgut, boşanma davasını vesile ederek Ada ile buluşmak için fırsatlar yaratmaya çalışınca, Bora’nın da yeni hedefi haline geliyor.

Turgut ve Ada’yı baş başa yakalayan Bora, Ada’nın ilk aşkının Turgut olduğunu düşünmeye başlayınca işler karmakarışık bir hal alıyor.

Turgut’un gelişi Ada ile Bora’nın ilişkisini nasıl etkileyecek? Turgut, Ada’nın sırrını ele verecek mi? Nergis, ikilinin arasından çekilecek mi?

Reytinglerde sıkıntılı devam eden Baht Oyunu, Salı akşamları izleyicilerle Kanal D ekranında buluşmaya devam ediyor. Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin sadık bir izleyici kitlesi bulunuyor. Dizinin Salı akşamı yayınlanacak yeni bölümü de büyük bir merakla bekleniyor. İşte Baht Oyunu 15. yeni bölümden 2. fragman: