SON DAKİKA
6 Ekim 2022 21:16

SON HABERLER

Bergüzar Korel doğum yaptı! Oyuncunun sağlık durumu nasıl?

TelevizyonGazetesi.com / Detay-Ünlü oyuncu çift Bergüzar Korel ile Halit Ergenç, heyecanla bekledikleri kız çocuklarına sonunda kavuştu.

Ali ve Han adında iki oğulları bulunan çiftten bugün mutlu haber geldi. Bergüzar Korel üçüncü kez anne oldu. Çift, 3 Kasım 2021 tarihinde dünyaya gelen bebeklerine Leyla adını vereceklerini çok önceden açıklamışlardı.

Bergüzar Korel ve kızı Leyla’nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Doğumda eşi Bergüzar Korel’i yalnız bırakmayan Halit Ergenç’e, oğulları Ali ve Han’da eşlik etti.

Bergüzar Korel, geçtiğimiz günlerde kızı için baby shower partisi düzenlemişti. Davete Esra Erol, Sema Ergenç ve İrem Kahyaoğlu gibi birçok ünlü isim katılmıştı. Partide beyaz bir elbise giymeyi tercih eden Korel yakın arkadaşlarıyla objektif karşısına geçerek bu görüntüleri instagram hesabından takipçileriyle de paylaşmıştı.

Bergüzar Korel’in iletişim ajansında da doğum ile ilgili bilgilendirme yapıldı. Bilgilendirme mesajında şu ifadeler yer alıyor:

“Ali ve Han’dan sonra üçüncü bebekleri için gün sayan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çiftinden mutlu haber geldi. Çiftin 3 Kasım 2021 tarihinde dünyaya gelen bebekleri adı Leyla oldu. Maslak Acıbadem Hastane’sinde gerçekleşen doğum sonrasında anne Bergüzar Korel ve kızı Leyla’nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Doğum sırasında eşi Bergüzar Korel’i yalnız bırakmayan Halit Ergenç’e oğulları Ali ve Han’da eşlik etti.”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler