Ana sayfa Sinema Blu TV’nin Kıyma isimli dizisi, sinema filmi oldu

Blu TV’nin Kıyma isimli dizisi, sinema filmi oldu

tarafından ker_def

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV’nin, ‘Sıfır Bir Adana’ ve ‘Sokağın Çocukları’ yaratıcılarından ortaya çıkan, sadık bir izleyici kitlesine sahip olan, macera ve komediyi bir arada sunan ‘Kıyma’ bu kez film oldu. ‘Kıyma: Orman Kanunları’ filmiyle sevenleri karşısına çıkacak olan ekip kendilerini yine bir serüvenin içinde bulacak.

Filmin konusu şöyle: Ömer, Tufan ve Poyraz yazın İstanbul’da işlerinin azalmasına bir çare bulmaya çalışırlar. Çözüm olarak Bodrum’a gittikleri anda ise kendilerini bir yarışmanın içinde bulurlar. Bir yandan eğlenceye ve gece hayatına dahil olurken diğer yandan da yarışmanın zorluklarını yaşarlar.

Ronaldo’nun tatil için Bodrum’a geleceği haberi ise tüm ilçeyi karıştırır. Yarışmanın işgüzar yapımcısı da onların karşısına geçince Ömer, Tufan ve Poyraz her zamanki gibi birlikte bir oyun kurmak zorunda kalacaklardır.

Adanalı bir grup arkadaşın İstanbul’a gelip bir kebapçı açmasıyla başlayan ‘Kıyma’, bu kez Bodrum’a gidiyor. Ekip mahalle kültürünü ve sokak dilini eğlenceli aynı zamanda trajikomik bir şekilde anlatmaya devam ediyor.

‘Kıyma: Orman Kanunları’ yalnızca BluTV’de yayında.