SON DAKİKA
16 Haziran 2019 10:40

SON HABERLER

Burcu Çetinkaya, ölümden döndü!

Ünlü kadın rallici ve sunucu Burcu Çetinkaya, bir dönem başını bağladığı haberleriyle magazin gündeminden düşmemişti. Çetinkaya, yarış sırasında ölümden döndüğü anı paylaştı.

Çanakkale’de düzenlenen Balkan Ralli Kupası’nın 4. yarışı Rally Troia’da yarışmakta olan Burcu Çetinkaya ve ikinci pilot Emire Cantürk Eren’in aracı alev aldı.

Çan Orman İşletme Müdürlüğü ekipleri yangına müdahale ederek aracı söndürdü. Ölümden dönen Çetinkaya, alev alev yanan aracın fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı.

Burcu Çetinkaya, kendisine ait instagram hesabından olaya ait fotoğrafı, “Bugün arabadan indiğimiz andaki fotoğraf. Aracımız bilinmeyen bir sebepten yandı. Ormana ve insanlara risk oluşturmayacak bir yerde durabilmeyi, son anda kimsenin canına zarar gelmeden inebilmeyi Rabbim nasip etti. Hem şükrediyorum ve biliyorum ki her şerde bir hayır vardır. Hem de çok ama çok üzgünüm. Maddi ve manevi yarışabilmek için verdiğim mücadelede iki yarış üst üste ve bu kez böyle tatsız bir şekilde yarış dışı kalmış olduk. Elimde değil çok üzgünüm…” notuyla paylaştı.

İlgili Haberler