Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Camdaki Kız dizisinde gerçeklere doğru adım adım yaklaşıyoruz!

Camdaki Kız dizisinde gerçeklere doğru adım adım yaklaşıyoruz!

tarafından ker_def

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, her Perşembe yeni bölümleri ile ekrana gelen dizisi Camdaki Kız yayınlanan son bölümü ile yine zirvede yer aldı. Dizi, ekrana gelen 15.bölümüyle tüm kategorilerde reytingin birincisi oldu ve Perşembe gününün en çok izlenen yapımı olmayı başardı. Dizi bu bölümde AB ve ABC1 kategorilerinde reytingini de yükselterek çok başarılı bir iş çıkardı.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız’ın dün akşam yayınlanan bölümü seyircinin heyecanını dorukta tutan anlarıyla ekrana damgasını vurdu. Dizinin hikayesinde ise Sedat ve Cana için işler zorlaşırken Nalan gerçeklere yaklaşıyor…

Camdaki Kız dizisinde gerçeklere doğru adım adım yaklaşıyoruz! 8

Camdaki Kız’ın dün akşam ekrana gelen bölümünde; Sedat ve Nalan gecikmiş balaylarını yaşarken Cana’nın Alp karşısında çaresiz kalması Sedat’ı da panikletti ve Nalan ile İstanbul’a döndüler. Nalan’a karşı yumuşayan Feride, Nalan’ın mektup konusundaki sorularını geçiştirirken çocuk konusundaki ısrarını sürdürdü.

Alp ile görüşmeye giden Sedat ve Cana ilişkilerini inkar etseler de Alp’i ikna edemediler. Levent’in ablasının sürpriz ziyareti üzerine konakta sinirler gerilince, Selen gerilimi bastırmak için hamile olduğu yalanını söyledi.

Camdaki Kız dizisinde gerçeklere doğru adım adım yaklaşıyoruz! 9

Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandırdığı dizinin oyuncu kadrosunda Cihangir Ceyhan, Devrim Yakut, Enis Arıkan, Engin Şenkan, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek gibi başarılı isimler rol alıyor.

Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu ve Yeşim Aslan’ın kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini ise Nadim Güç üstleniyor.

Camdaki Kız yeni bölümleriyle her Perşembe akşamı saat 20:00’de Kanal D’de…