SON DAKİKA
6 Kasım 2022 06:35

SON HABERLER

Canım Annem nasıl bir dizi, kimler oynuyor ve hikayesi nedir?

Yapımcılığını Saran Studios ve Stellar Yapımın üstlendiği, bir aşk ve aile dramının yaşandığı yepyeni günlük dizi “Canım Annem” hafta içi her gün TV8 ekranında izleyici ile buluşacak. Diziyle ilgili bilgiler gelmeye başladı.

TV8 ekranında yayınlanacak olan günlük dizide Zeynep isimli küçük bir kızın ansızın annesini kazada kaybetmesi ile başlayan olaylar anlatılacak. Duygusal yönü yüksek olan dizide rol alacak oyuncular belli oldu.

Canım Annem isimli dizinin oyuncu kadrosunda şu isimler yer alıyor: Selin Sezgin, Erol Gedik, Gece Işık Demirel, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Cansın Mısırlı, Faruk Pakiş, Özlem Savaş, Kayra Zabçı, Emin Önal, Belma Mamati, Yavuz Pekdiker…

Yönetmenliğini  Yasemin Erkul Türkmenli ve Ece Tahtalıoğlu Pertez’in yaptığı “Canım Annem” dizisinde, masum bir kız olan Zeynep’in bir kazada annesini kaybetmesi ile başlayan hikayesi herkesi derinden etkileyecek.

İşte dizinin genel hikayesi: Zeynep annesine çok düşkün masum güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre kaza geçirir ve ölür. Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Çünkü doğuştan kalbi delik olan Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbe sahiptir. Zeynep’in annesi ölürken öyle bir iftiraya uğrar ki, bu iftiralara inanan kocası Murat, taparcasına sevdiği eşinden şimdi deli gibi nefret etmektedir.

Murat’ın annesi oğlunu, hep evlenmesini arzuladığı Melek ile evlendirmek için şimdi uygun şartlara sahiptir. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gece babasının Melek ile evlendirilmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir. Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır.

Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir. Fakat kader onu bu hakikati öğensin diye oraya göndermiştir.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler