SON DAKİKA
28 Kasım 2022 13:43

SON HABERLER

Cemal Hünal, Sadakatsiz’de dengeleri alt üst eden bir karakterle geldi!

Çarşamba akşamlarının en sevilen dizilerinden Sadakatsiz, güçlü hikayesi ve iyi oyuncu kadrosu ile yoluna yüksek reytinglerle devam ediyor.Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’i başrollerinde yer aldığı dizinin hikayesine yeni bir karakter daha katılıyor.

Survivor’dan elenen Cemal Hünal, Kanal D ekranında Sadakatsiz ile yeniden hayranları ile buluşacak. Dizinin yeni karakteri de olayları çok farklı noktalara doğru ilerlemesine neden olacak.

Kanal D’nin yapımını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği dizide başarılı oyuncu Cemal Hünal, Sinan Taşkıran karakteri ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Peki Sinan Taşkıran nasıl bir değişime neden olacak? Dengelere alt üst edeceğini şimdiden söyleyelim.

Tıp Fakültesi’ni yarım bıraktıktan sonra iç sesini dinleyerek başarılı bir fotoğrafçı olan Sinan Taşkıran, Asya’nın üniversiteden beri görmediği bir arkadaşıdır. Sinan‘ın Tekirdağ’a gelmesi ise tüm dengeleri altüst edecektir.

Asya’nın Sinan ile olan karşılaşması, sonrasında yaşanacaklar, Volkan’ın buna vereceği tepki gibi bir çok konu bu yeni karakterin gelişi ile birlikte dizinin hikayesinde önemli bir değişime neden olacak gibi duruyor.

Yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu, senaryosunu Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk’un uyarladığı Sadakatsiz, yeni bölümleri ile her Çarşamba Kanal D’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler