SON DAKİKA
12 Ağustos 2022 23:32

SON HABERLER

Çocukluk dizisinde Burcu Özberk zarafetini gördünüz mü?

MEDYAPIM ve MF Yapım imzalı, “Çocukluk” dizisi, 9 Ekim Cuma günü FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin başrollerini Erdal Beşikçioğlu, başarılı çocuk oyuncu Beren Gökyıldız ve Burcu Özberk üstlenirken, Gökyıldız’a Kübra Süzgün, Nilay Yeral ve Derinsu Akkuş eşlik ediyor.

Kimsesizler olarak lanse edilen ancak RTÜK’ün devreye girmesi ile ismini Çocukluk olarak değiştiren diziden görüntüler de paylaşıldı. Oyuncuların özel çekilen pozları basın ile paylaşılırken, Burcu Özberk yine zarafeti ile göz doldurdu. Ünlü oyuncu siyah elbisesi ve imajı ile hayranlarını yine mest edecek.

Erdal Beşikçioğlu ise Behzat Ç. imajından sonra bambaşka birisine dönüşmüştü. Saçını kısaltan, sakal ve bıyıklarını da kesen ünlü oyuncu farklı imajı ile dikkatleri çekti.

Dizide; tüm hayatını geride bırakıp Ali Kaan Umut Evi’ni açan Mahir Boztepe (Erdal Beşikçioğlu), ilk günden beri evine gelen her kimsesiz çocuğun doğru aileyi bulmasını sağlamıştır.

Bu yuvada aynı odayı paylaşan Mavi (Beren Gökyıldız), Mozi (Kübra Süzgün), Bambi (Nilay Yeral) ve Zeynep’in (Derinsu Akkuş) ailelerini bulma yolunda yaşadıkları acılar, öz ailelerine duydukları özlem ve hayal kırıklıkları onları birbirlerinden ayrılmaz kız kardeşler haline getirir ve bu kardeşlik, hayata el ele ve umutla sarılmalarını sağlayacaktır. Kızların çaresiz kaldıklarında ise imdatlarına yetişmeye hazır olan memurları Ayşegül (Burcu Özberk) vardır…

“Çocukluk”, 9 Ekim Cuma saat 20.00’de FOX’ta.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler