Ana sayfa Dizi Haberleri Kaan Yıldırım, Seray Kaya ve Biran Damla Yılmaz hayranlarını Kopuk dizisinin heyecanı sardı!

Kaan Yıldırım, Seray Kaya ve Biran Damla Yılmaz hayranlarını Kopuk dizisinin heyecanı sardı!

tarafından ker_def

FOX’un Med Yapım imzalı yeni dizisi ‘Kopuk’ için geri sayım devam ediyor. Yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu’nun oturduğu; senaryosunu Deniz Karaoğlu, Fuat Mete, Özden Selim Karadana’nın birlikte kaleme aldığı dizinin heyecan dolu yeni tanıtımı yayınlandı.

Bu sezon başarılı dizilere imzasını atan Fox TV’nin yeni projesi Kopuk’tan da büyük beklentileri olduğunu hatırlatalım. Hem hikayesi hem de oyuncu kadrosu ile dikkat çeken yeni projede başrolde yer alan 3 genç isim büyük dikkat çekiyor.

Kaan Yıldırım, Biran Damla Yılmaz ve Seray Kaya üçlüsünün başrolünde yer aldığı Kopuk dizisini hayranlar da heyecanla bekliyor. 3 oyuncunun güçlü bir hayran kitlesi bulunuyor ve Kopuk dizisinin onlar açısından önemi büyük. Projeden beklenti yüksek olunca da Cumartesi rekabetinde Gönül Dağı ve Kardeşlerim projeleri ile rekabette nasıl sonuçlar alınacağı da çok merak ediliyor.

İlk bölümüyle 27 Ocak Cumartesi akşamı izleyicisiyle buluşacak olan dizinin kadrosunda Kaan Yıldırım, Biran Damla Yılmaz, Seray Kaya, Sarp Akkaya, Beren Gökyıldız, Edip Tepeli, Engin Alkan, Kadir Çermik, Melisa Doğu, Sahra Şaş, Mustafa Açılan, Evliya Aykan, Merve Çağıran, Cem Söküt, Atakan Yarımdünya, Güneş Hayat ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Hiçbir iyiliğin cezasız kalmadığı bir dünyada oyunu tersine çevirmenin hala mümkün olduğunu anlatan Kopuk’ta; Ferhan (Kaan Yıldırım) rüşvetçilerin, dolandırıcıların, hak edilmeden yapılan vurgunlarla zengin olan insanların parasını çalar ve bu parayla mahallesindeki yoksul gençlere el uzatır, onları okutup ailelerine yardım eder. Hiç beklenmedik bir ölüm onun bütün yaşamını sarsacaktır.

Bu olay onu sadece idealleriyle değil aşkıyla da sınayacak, bu sınavı vermenin yollarını arayacaktır. Haksızlıklarla yalnızca Ferhan olarak savaşamayacağını anlayınca, Orhan kimliğine bürünür. Böylece Ferhan, mahallesinde sevdiği ancak uzak durması gerektiği Müjde’nin(Seray Kaya) babası ile mücadele ederken, avukat Orhan’ın da yolu mahalleyi ele geçirmeye çalışan ailenin varisi İpek (Biran Damla Yılmaz) ile kesişir.

Çekirdek ailesinden daha fazlasına sahip çıkanların hikayesi ‘Kopuk’, 27 Ocak Cumartesi ve her cumartesi saat 20.00’de FOX’ta!