SON DAKİKA
16 Ağustos 2022 22:51

SON HABERLER

Çukur’un Seher’i ile Begüm Akkaya’nın mücadelesi aynı!

Show TV ekranlarında yayınlanan reyting rekortmeni Çukur’da Seher karakterine hayat veren Begüm Akkaya, gelecek projelerini MAG okurları için paylaştı. 127.bölümü bu akşam yayınlanacak olan Sefirin Kızı dizi bu ayın sonunda final yaparak hayranlarına veda edecek.

Çukur dizisindeki Seher karakteri ile farkları olduğunu ama mücadelesinin aynı olduğunu söyleyen Begüm Akkaya, “Seher karakteri ile koşullarımız farklı olsa da mücadelemiz benzer” ifadesini kullandı. Sürekli değişim içinde olmak gerektiğine de vurgu yapan oyuncu, “Bir şey öğrendikten ya da deneyimledikten sonra aynı yerde durmamak gerekiyor” diye konuştu. Oyuncu, Türkiye’de cesur birisi olmayı değil, özgür birisi olmayı istediğini de anlattı.

Çukur dizisinde Seher karakterine hayat veren genç ve başarılı güzel Begüm Akkaya, gelecek hayallerini ve kariyer hedeflerini özel röportajında aktardı. En büyük hayalini kendi ülkesinde cesur değil özgür bir kadın olmak şeklinde anlatan Akkaya, yeniden tiyatro sahnesine döneceği günü sabırsızlıkla beklediğini belirtti.

Çukur dizisi dört sezondur başarı ile istikrarını sürdürürken final açıklamaları ile hayranlarını oldukça üzdü. Seher karakterine hayat verirken hikayesinin finalini de merakla beklediğini belirten güzel oyuncu, “Seher karakteri ile koşullarımız farklı fakat kendi ayakları üzerinde durma mücadelesi benzer özelliğimiz” diye konuştu.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler