Ana sayfa Dizi Haberleri Damla Sönmez, Aziz dizisi hayranlarından güçlü bir teşekkürü hak ediyor!

Damla Sönmez, Aziz dizisi hayranlarından güçlü bir teşekkürü hak ediyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Damla Sönmez, Show TV ekranında yayınlanan ve Cuma akşamlarına renk katan Aziz dizisinde önceki hafta ayrıldı. Dilruba karakterini canlandıran oyuncu, yine başarılı bir performans ortaya koydu. Birçok hayranı oyuncunun geri planda kaldığı gerekçesiyle diziden ayrılmasından memnun oldu.

Damla Sönmez ise son günlerde yaptıkları ile diziye olan bağlılığını sergilemeye ve ekip arkadaşlarına destek olmaya devam ediyor. Yaptığı sosyal medya paylaşımları ile ayrılmış olsa da Aziz dizisine desteğini sürdüren oyuncu, ayrıca ekibin sezona veda buluşmasında da yer aldı.

Murat Yıldırım ve Simay Barlas ile birlikte veda buluşmasında ekip arkadaşları ile bir araya gelen Damla Sönmez, hazırlanan pastayı da üfleyerek, Aziz dizisinin bir parçası olduğunu bir kez daha gösterdi.

blank

Setin son çekim gününde Murat Yıldırım, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Füsun Demirel, Murat Güven Akpınar ve Damla Sönmez başta olmak üzere projede yer alan tüm oyuncular bir araya geldi.

İkinci sezon müjdesini veren yapım için pasta kesen oyuncular, dizinin hayranları için objektiflere hatıra pozu da verdiler.

Damla Sönmez de böylelikle ekip arkadaşları ile hem yeniden bir araya gelme fırsatı elde etti hem de onlarla bir kez daha topluca vedalaşmış oldu.

blank