SON DAKİKA
28 Eylül 2022 18:10

SON HABERLER

Emanet 4 Haziran Cuma 195.bölüm fragmanı izle

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Emanet dizisi düşen reytinglerine rağmen Kanal 7 ekranlarında ilgi ile izlenmeye devam ediyor. Dizide bir haftanın daha sonuna geliyoruz. 4 Haziran Cuma günü yayınlanacak olan yeni bölümde neler olacağını izleyiciler merakla bekliyor. Dizide bu akşam 194. bölüm yayınlandı. Yaman’ın hayatının tehlikede olduğu anlara izleyiciler şahitlik etti.

Sıla Türkoğlu’nun sosyal medyada hızla yükselmekte olduğunu ve başarılı performansının izleyicilerden karşılık bulduğunu gözlemliyoruz. Aynı Şekilde Halil İbrahim Ceyhan da Yaman karakteri ile bir hayli öne çıktı. Dizinin yeni bölümleri de merakla bekleniyor ve 195. bölümde neler yaşanacağı ile ilgili detaylar da fragman ile ortaya çıkacak. <4 Haziran Cuma 195. bölüm fragmanını aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

Peki dizinin bugün yayınlanan bölümünde neler yaşandı? Emanet’te bu akşam Seher başarılı olamaz ve Selim onları yakalar. Seher’i kurtarmak isteyen Yaman’a ne olacak? İşte bu sorunun yanıtını izleyiciler çok merak ediyor ve yeni bölümde de detaylar ortaya çıkacak.

Selim’in tuzağına düşen ve yaralanan Yaman namlunun ucundadır. Seher’i kurtarmak için çıktığı yolda ölümle burun buruna kalan Yaman, Selim karşısında çok zor bir durumda kalır.

İşte bugün yayınlanan Emanet 194. bölüm fragmanı:

Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Dizinin konusu:

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır.

Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler