Ana sayfa Dizi Fragmanları Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde büyük kararlılık!

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde büyük kararlılık!

tarafından ker_def

Evlilik Hakkında Her Şey isimli Fox TV dizisi 12. yeni bölümü ile yine izleyicileri ekran başına toplayacak. Bu sezon yayınlanan Fox TV’nin yeni dizileri arasında en iyi konumu elde eden Evlilik Hakkında Her Şey hem konusu hem de başarılı oyunculuk performansları ile gündemde.

Reytingleri de çok iyi gelen dizinin başrollerinde Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Sumru Yavrucuk, Tülin Ece ile Gökçe Eyüboğlu yer alıyor. Dizinin her bölümü duygusal bir sınav niteliğinde. Evlilikler hakkında verilen mesajlar, boşanmaların ise arka planında yaşananlarla ilgili detaylar izleyiciler için de önemli bir tecrübe oluyor.

Reytingleri çok iyi gelen, Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 12. yeni bölümünde neler yaşanacağının detayları da ortaya çıktı. Azra, Melisa davasında kilit tanık olan bakıcıya ulaşmaya kararlıdır. Bunun için Sanem’den yardım ister. Serhan Yıldırım’a Nedim’e karşı kullanabileceği bir delil verirken Nedim’in büroya gelmesiyle işler karışır.

DNA sonucunun etkisiyle öfkesine yenik düşen Ural, Sanem ve Alina’yla arasını düzeltmek istemektedir. Ancak bu çabaların sürpriz bir davetle sonuçlanacağından haberi yoktur… Çolpan yeni büroya adapte olmaya çalışırken yeni bir asistan arayışına girer. Azra’ya karşı kendisine Neyran’ı avukat olarak tutan Sergen ve Neyran arasındaki ilişki ilerlemektedir. Bu tehlikeli yakınlaşmanın, Melisa ve Koray davasına çok önemli etkileri olacaktır.

Azra ve Yıldırım’ın teklifini reddeden Neyran ve Koray’ın planı işlemektedir. Köşeye sıkışan Azra ve Yıldırım’ın Melisa davasını kazanabilmeleri için artık bir mucizeye ihtiyaçları vardır.

7 Aralık Salı akşamı saat 20.30’da başlayacak olan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.