Filiz Aker’in yeğeninden şok açıklama: Vatan Şaşmaz’a yıllardır platonik aşıktı!

27 Ağustos 2017 Pazar, 23:47
Filiz Aker’in yeğeninden şok açıklama: Vatan Şaşmaz’a yıllardır platonik aşıktı!

Sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz ile eski manken Filiz Aker Beşiktaş’taki otel odasında ölü bulunmasının ardından Aker’in o sırada otelde olan yeğeni konuştu.

Teyzesi Filiz Aker ile olaydan önce cafede oturduklarını anlatan Dora Altınbaşak , sonrasında yaşananları ise Hürriyet gazetesinden İsmail Bayrak’a şöyle anlattı:

“Cafedeydik. Oturuyorduk duygusal konuşmalar yapıyordu. ‘Çok mutluyum’ diyordu. ‘Hiç bu kadar mutlu olmadım ama benim mutluluğum seni üzebilir sakın üzülme’ falan filan diyordu. ‘Bir yarım saat yukarı çıkacağım bir arkadaşımla görüşeceğim’ dedi. 10 dakika geçti aradım, ‘geliyor musun canım’ dedim, ‘geliyorum’ dedi. Sonra yine zaman geçti aradım telefonu kapalıydı. Otelden de aradım. Yukarı çıktım ,kapıyı çaldım kimse açmıyor. Teyzeme ona ‘ulaşamıyorum’ dedim. Güvenlik aldık, resepsiyondan. Kapıyı açtırdık. Üst kilitliydi. Kapı açılınca baktık yerde yatıyor Vatan. Kırmızı gömlekli kotlu birini gördük herhalde Vatan’dır bu dedik. Teyzemle Vatan’ın ilişkisi çok daha öncesine dayanıyor, şu anda öyle birşey yoktu. Yeni bir ilişki yoktu. Neden Vatan’la buluştu bilmiyorum. Hiçbir şeyden haberim yok. Teyzem yıllardır Vatan’a aşıktı platonik. Karısını boşayıp beni alacak diyordu.”

dora altınbaşak haberleri için

Filiz aker haberleri için