Ana sayfa Sinema FilmBox Extra Ekranlarında Sahne Nicholas Cage’in

FilmBox Extra Ekranlarında Sahne Nicholas Cage’in

tarafından ker_def

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde aksiyon ve gerilim ağırlıklı filmlere ağırlık veren FilmBox Extra, en parlak yıldızları, aksiyon, gerilim, heyecan dolu sürükleyici öykülerle birleştiren filmlerle serüvenin temposunu ekranlara taşıyor.

Unutulmaz filmlerde canlandırdığı unutulmaz karakterlerle tüm dünyanın gönlünde taht kuran Oscar Ödüllü aktör Nicholas Cage, farklı türlerde dört güzel filmiyle FilmBox Extra ekranlarında Ağustos gecelerine heyecan katıyor.

USS Indianapolis: Cesur Adamlar (USS Indianapolis: Men Of Courage) – 6 Ağustos Cuma Saat: 21:30…. Nicholas Cage’in yanı sıra, bir diğer büyük yıldız, Tom Sizemore’un da rol aldığı filmin heyecanlı öyküsünde, İkinci Dünya Savaşı sırasında bir Amerikan gemisi bir Japon denizaltısının saldırısı sonucu batınca, geminin 890 kişilik mürettebatı köpek balıklarıyla çevrili suların ortasında kalıyor.

İntikam: Bir Aşk Hikayesi (Vengeance) – 13 Ağustos Cuma Saat: 21:30

Kendine tecavüz eden kişileri adalete teslim etmenin yollarını arayan bekar bir annenin yardımına koşan bir grup yabancının öyküsünü anlatan filmde, Nicholas Cage’e Anna Hutchinson eşlik ediyor.

Hayaletin İntikamı (Pay the Ghost) – 21 Ağustos Cumartesi Saat: 00:05

Cuma’yı Cumartesi’ye bağlayan gece yarısından hemen sonra ekranlara gelecek filmde Nicholas Cage, bir Cadılar Bayramı festivalinde kaçırılan oğlunu arayan telaş içerisindeki bir profesörü canlandırıyor.

Zor Karar (Bangkok Dangerous) – 27 Ağustos Cuma Saat: 21:30

Bir görev için Bangkok’a gelen kiralık katil Joe’nun hayatı, beklenmedik olaylarla karışmak üzeredir. Nicholas Cage’in canlandırdığı Joe, kentin yerlisi bir kadına aşık olup, bir de üzerine onun yanında çalışan çırağıyla da bağ kurunca işler sarpa sarar.