Ana sayfa Dizi Fragmanları Gönül Dağı dizisine sürpriz bir ünlü katıldı ve bomba gibi teklif!

Gönül Dağı dizisine sürpriz bir ünlü katıldı ve bomba gibi teklif!

tarafından ker_def

Gönül Dağı dizisi yeni sezonda yine TRT1 ekranında milyonları ekran başına toplayacak. Gülsim Ali ilhan ve Berk Atan’ın başrollerinde yer aldığı diziyi izleyiciler heyecanla bekliyor. İlk 30 bölümlük birinci sezonda reytingleri çok iyi gelen ve birincilikler elde eden dizinin hikayesi çok sevildi. Dizinin yeni döneminde yine çok önemli gelişmeler yaşanacak.

Gönül Dağı dizisi 11 Eylül Cumartesi günü saat 20.00’da 31. bölümü ile birlikte ikinci sezona başlıyor. Dizinin yeni bölümümde Taner, Dilek’in İstanbul’a Gelme Teklifine Ne Yanıt Verecek? İşte bu sorunun cevabı hikayenin gidişatını da değiştirecek. Ramazan’dan Asuman’a Çılgın Evlilik Teklifi… Amcaoğulları, Kuraklık Sorununa Çözüm Bulabilecek mi? Dizinin 31. bölümünde yaşanacaklarla ilgili detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Gönül Dağı dizisine sürpriz bir ünlü katıldı ve bomba gibi teklif! 8

Yeni sezon çekimlerine İstanbul’da başlayan ekip ardından Eskişehir Sivrihisar’a geçiş yapmıştı. Gönül Dağı’na ünlü sanatçı Serkan Kuru da ‘Doktor Kenan’ karakteriyle katıldı. İstanbul’un incisi Kız Kulesi’nden Dilek’in (Gülsim Ali İlhan) nişanlısı Taner’i (Berk Atan) görüntülü bir şekilde aramasıyla başlayan yeni bölüm çekimlerinde izleyiciler birbirinden ilginç sürprizlerle karşılaşacaklar.

Gönül Dağı dizisine sürpriz bir ünlü katıldı ve bomba gibi teklif! 9

31. bölümün özet bilgileri şöyle: “Bozkırın çetin şartlarından nasibini alan amcaoğulları icatların gitmesiyle hayatlarında yepyeni bir sayfa açmak zorunda kalmıştır. Ramazan ağıtçılık ve cenaze işlerinin başına geçerken Veysel kaportacılık günlerine dönmüştür. Taner ise un değirmeninde çalışırken bir yandan da icat işlerini devam ettirmeye çalışmaktadır. Öte yandan İstanbul’da olan Dilek, Taner’i de yanına almak için ona bir iş bulmuştur. Taner’in bu teklife cevabı ne olacaktır?

Ramazan, kasabada kalmayı seçip memur olarak çalışmaya başlayan Asuman’la evlenmeyi kafasına koymuştur. Bunun için çılgın bir evlilik teklifi hazırlayacaktır. Ramazan amacına ulaşabilecek midir?

Kasaba halkı, kuraklığın etkisiyle zor günler geçirmektedir. Sular sürekli kesilmekte, bütün kasabalı su bulma konusunda zorluk yaşamaktadır. Bu sorunu çözmek için her yolu deneyen Münir Bey’in ve tüm kasabalının tek umudu amcaoğullarıdır. Taner ve amcaoğulları yeniden bir araya gelip bu sorunu çözebilecek midir?”

Berk Atan, Gülsim Ali İlhan’ın başrolleri paylaştığı Gönül Dağı’nda diğer oyuncu kadrosu şöyle: Ecem Özkaya, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hazal Çağlar, Serkan Kuru, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Ulviye Karaca ve Zümre Meğreli.

Yapımcılığını Köprü Film/Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Yahya Samancı’nın üstlendiği Gönül Dağı’nın senaryosunu Ali Asaf Elmas ve Mustafa Becit kaleme alıyor.

Gönül Dağı’nın Yeni Yayın Dönemi’nde 11 Eylül Cumartesi saat 20.00’de TRT 1 ekranlarına gelecek.