SON DAKİKA
2 Aralık 2022 15:55

SON HABERLER

Gönül Dağı dizisinin ikinci sezonundan ilk bilgiyi başrol oyuncusu verdi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı’nın ilk sezon başarısının ardından şimdi milyonlarca hayranı ikinci sezonu heyecanla bekliyor… Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan birbirlerine çok iyi uyum sağladılar. Anadolu’dan güzel bir esintiyi izleyicilerin karşısına getiren Gönül Dağı’nın tüm ekibi büyük takdir gördü.

Cumartesi akşamları yayınlanan ve reytinglerde de birinciliklere abone olan dizi, ikinci sezonuyla da yine heyecanla ve merakla bekleniyor… Dizinin Eylül ayında yeni bölümleri ile izleyicinin karşısına çıkması bekleniyor. 22 Temmuz Salı günü yani Kurban Bayramı’nın ilk günü yayınlanan Gönl Dağı Kurban özel bölümü de büyük ilgi gördü ve yaz arasında birçok izleyiciyi memnun etti.

Ancak Gönül Dağı hayranları asıl ikinci sezonun başlamasını büyük bir merakla bekliyor. Taner karakterine hayat veren Berk Atan da dizisinin yeni sezonu hakkında ilk bilgileri verdi.

İyi bir çıkış yakaladıklarına vurgu yapan Berk Atan, sevgilisi Selin Yağcıoğlu ile Çeşme Alaçatı sokaklarında görüntülendi. Dizinin ikinci sezonu hakkında ilk bilgileri veren oyuncu, şunları söyledi:

“Dizi devam ediyor. Güzel bir sezon geçirdik. Çok yorulduk, çok da güzel bir sezon geçirdik. Allah’a şükür izlendik de, sevildik de… Sezon finali yaptık. Şimdi Ağustos’un ikinci haftası büyük ihtimal sete çıkacağız. Bu arada da tatilde beraber bol bol tatili değerlendirmeye çalışacağız.”

Gönül Dağı dizi ekibinin ne zaman sete çıkacağı da ortaya çıktı. İkinci sezon için ekip Ağustos ayının ikinci haftasında Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde bir araya gelerek yeniden çekimlere başlayacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler