Ana sayfa Dizi Haberleri Gönül Dağı dizisiyle yıldızını parlatan Berk Atan, kariyerinin zirvesinde!

Gönül Dağı dizisiyle yıldızını parlatan Berk Atan, kariyerinin zirvesinde!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TRT1 ekranında Cumartesi akşamları yayınlanmakta olan Gönül Dağı dizisinde, iki sezon boyunca Dilek karakterini canlandıran Gülsim Ali İlhan’ın ayrılığının ardından Berk Atan’a büyük bir yük bindi. Dizinin başrolünde yer alan ve sevdiği kadının ölümünün ardından onun yasını tutan ve babalı heyecanını da buruk bir şekilde yaşayan Taner karakterinde genç oyuncu bir hayli başarılı performans ortaya koyuyor.

Berk Atan, Gönül Dağı dizisi ile birlikte kariyerinde büyük bir sıçrama yaşadı. Oyuncu, karakterin hislerini, duygusal yıkımlarını veya sevinçlerini öyle başarılı şekilde ekrana yansıtıyor ki, birçok dizi hayranı ‘rolü canlandırmıyor adeta yaşıyor’ diyerek övgülerde bulunuyor.

Berk Atan her geçen hafta Gönül Dağı dizisinin dram yönünü artıran sahnelerde üzerken, zaman zaman da eğlenceli anlarda izleyenleri gülümsetiyor. Dizinin set ortamında ise tüm ekip ile çok iyi bir dayanışma ve kaynaşma içinde olan oyuncu, kariyerinin en popüler dönemini yaşıyor.

Gönül Dağı dizisiyle yıldızını parlatan Berk Atan, kariyerinin zirvesinde! 7

Taner karakterinin Dilek’in mezarına gidip onunla dertleştiği anlarda gözyaşlarını döken izleyiciler, amcaoğulları ile olan birçok sahnede ise karakterin gülümseten halleriyle eğleniyor. Farklı duyguları yaşatan bir karakter ile Berk Atan’ın oyunculuk yolculuğunda Gönü Dağı dizisinin büyük bir başarı hikayesi olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Taner’in acısını, yüreğindeki sızıyı önümüzdeki bölümlerde de hissedeceksiniz. İzleyiciler ise vefası nedeniyle karakterin bu hüzün dolu hallerini izlemekten memnun. Reytingler de çok başarılı şekilde ilerliyor ve dizi 73. bölümüyle de tüm izleyici gruplarında çift haneli oranlar elde ederek, önceki iki sezonda elde ettiği başarıyı tekrar etmeyi sürdürüyor.

Gönül Dağı dizisinin 5 Kasım Cumartesi günü yayınlanacak olan 74. bölümünden ilk fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.