SON DAKİKA
12 Ağustos 2022 15:49

SON HABERLER

Gözyaşları sel oldu! Kırmızı Oda’daki o sahneyi Youtube’a eklerken başlık bile bulunamadı!

Televizyongazetesi.com/Detay – Dün akşam 32. bölümü yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde izleyenlerin gözyaşlarına boğulduğu anlar yaşandı. Binnur Kaya’nın başrolünde oynadığı dizide, Erkan Petekkay’nın hayat verdiği Sadi’nin hikayesine devam edildi. Bir kaç haftadır diziye konuk olan Sadi, yaşadığı en büyük acıya anlatırken, ekran başındakiler de bu sarsıcı gerçekle zor anlar yaşadı.

Küçücük bir çocukken sokaklarda yaşadığı zulüm, açlık, sefalet, eziyet dolu hikayesiyle Sadi, dizinin son haftalarda en çok dikkat çeken karakterlerinden birisi oldu.

Arkadaşları Miço ve Emre ile bir şekilde hayata tutunmaya çalışırken, eline düştükleri bir zalim adamdan kurtulmayı başardılar. Ancak Abdullah’ın onlara yaptığı işkence sonrasında Emre hastalandı.

Ailesine teslim edileceği korkusuyla doktora gitmek istemeyen Emre’nin ateşi yükselip duruyordu. Miço ve Sadi, onu iyileştirmek için ellerinden geleni yaptılar ama Emre hayatını kaybetti.

Sadi, o geceyi anlatırken gözyaşlarına boğuldu. Dünyanın adaletsiz bir yer olduğunu söylerken, diziyi ekran başında izleyenler de o anlarda gözyaşlarını tutamadılar…

OGM Pictuser imzalı diziye konuk olan Erkan Petekkaya’nın oyunculuğuna övgüler dizen izleyenler, böyle bir olayın gerçek olması düşüncesinin bile çok üzücü olduğunu söyleyen yorumlar yaparken, sokakta yaşayan pek çok insana, çocuğa karşı düşünceleriyle ilgili kimi sorgulamalar da yaptıkları görülüyor yorumlarından. İzleyiciyi derinden etkileyen bu sahnede Erkan Petekkaya ve Binnur Kaya’nın birbirlerine sarılarak ağladıkları o anların Youtube’a eklerinken videosuna başlık bile yazılamadığı görülmekte! “Bu videonun başlığı yok!” notuyla yaşanan derin acıya da vurgu yapılıyor…

İşte o başlığı olmayan video ve Sadi ile Doktor Hanım’ın izleyenleri de kahreden sahnesi:

Gelen yorumlardan bazılarını da aşağıda görebilirsiniz…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler