SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 13:53

SON HABERLER

Gülben Ergen ve Bülent Ersoy ile ilgili şehir efsanesi son buldu!

Uzun yıllardır medyanın gündemine gelen Bülent Ersoy ve Gülben Ergen’in taksi plakaları olduğu şeklindeki söylentilere son nokta konuldu!

Ünlülerin taksi plakasına sahip olduğuna yönelik iddialar herkesi şaşırtmıştı. Özellikle Bülent Ersoy ve Gülben Ergen’in adının geçtiği iddialara yanıt geldi. İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyup Aksu iki isim ve diğer ünlüler hakkında açıklama yaptı


Gülben Ergen ve Bülent Ersoy’a ilişkin 20-30 tane taksi plakaları olduğuna dair iddiaların doğru olmadığını belirten Eyup Aksu, bir kişinin sadece bir tane taksi plakası alabileceğini belirtti.

”DOĞRU DEĞİL”

Kanunda açık ve net olarak belirtilen kurallar çerçevesinde taksi plakası satışı yapıldığını belirten Eyup Aksu, ”Bülent Ersoy, Gülben Ergen gibi ünlülerin, futbolcuların onlarca taksisi var efsanelerini haber olarak arada görüyoruz ama doğru değil.

Ünlülere kayıtlı bir plaka kaydı İstanbul’da yok. Bir ticari taksiyi bir kişi veya on kişi ortaklaşa alabilir ama bir kişi ikinci taksiyi alamaz. Kanun burada çok net.” dedi. (Posta)

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler