SON DAKİKA
1 Şubat 2023 16:35

SON HABERLER

Güldür Güldür Show’un Bilal’i Onur Buldu’dan yeni proje!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Güldür Güldür Show ekibi uzun yıllardır ekranda yer alıyor ve en önemli isimlerden birisi de Onur Buldu. Bilal karakterini canlandıran oyuncu, ilk deneyimini 2007 yılında Doktorlar dizisinde yaşadı.

Papatyam dizisindeki Yusuf karakteri ile dikkat çeken Onur Buldu, ayrıca birçok sinema filminde de etkili roller canlandırdı. 2013 yılından bu yana Güldür Güldür Show ekibi ile televizyon ekranında yer almaya devam eden Onur Buldu, geniş bir hayran kitlesine sahiptir.

Komedi rollerinin aranılan isimlerinden olan Onur Buldu, yeni bir proje ile yakında gündemde olacak. Extreme Job isimli sinema filminin yerli uyarlaması çekilecek.

Nurgül Yeşilçay’ın başrolünde yer aldığı filmin ismi Kim Bu Aile olarak belirlendi. Aksiyon içerikli filmin kadrosunda önemli isimler yer alıyor. Cengiz Bozkurt, Ferit Aktuğ ve Altan Erkekli ilk dikkat çeken isimler oldu.

Onur Buldu da yakında çekimleri başlayacak olan filmde yerini aldı. Ayrıca Sadakatsiz dizisinde Demir olarak izlediğimiz Doğan Can Sarıkaya da bu projenin kadrosunda bulunuyor.

Onur Buldu, komedi rolleri ile hayranlarına farklı heyecanlar yaşattı. Şimdi ise bir aksiyon yapımında yer alacak ve nasıl bir karakteri canlandıracağı şimdiden merak konusu oldu.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler