Ana sayfa Dizi Haberleri Hekimoğlu dizisine Sevtap Özaltun konuk geldi!

Hekimoğlu dizisine Sevtap Özaltun konuk geldi!

tarafından ker_def

Kanal D’nin beğeniyle izlenen dizisi Hekimoğlu, her hafta salı akşamları izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ediyor. 2. sezonu devam eden dizinin, 2 Mart Salı akşamı yayınlanacak 39’uncu bölümünde Sevtap Özaltun, konuk oyuncu olarak izleyici karşısına çıkacak.

Özaltun dizide, Valide Atik Hastanesi’nin pediatri bölümünde yeni işe başlayan deneyimli “Sevda hemşire” karakterini canlandıracak. Mütevazi, neşeli ve sevecen kişiliğiyle kısa zamanda herkesin kalbini çalan Sevda hemşirenin Ateş Hekimoğlu ile durumu ise herkesi çok şaşırtacak.

Hekimoğlu dizisine Sevtap Özaltun konuk geldi! 1

Özaltun, 2019 yılının Aralık ayında final yapan Kimse Bilmez isimli dizide Özlem karakterinden sonra uzun süre setlerde görünmedi. Oyuncu, en son Exxen’de yayınlanan Hükümsüz isimli dizide kısa bir süre yer almıştı. 2007 yılından bu yana oyunculuk yapmakta olan Özaltun, en büyük çıkışını Fatmagül’ün Suçu Ne isimli dizideki Asude karakteri ile yapmıştı.

Sevda hemşirenin büyük sırrı ne? Hekimoğlu, Orhan, Mehmet Ali ve Sevda hemşire arasında neler olacak? Yapımcılığını Ojo Pictures’ın üstlendiği Hekimoğlu, yeni bölümü ile 2 Mart Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…