Ana sayfa Dizi Haberleri İşte Son Yaz dizisinin bu kadar sevilmesini sağlayan en sihirli şey!

İşte Son Yaz dizisinin bu kadar sevilmesini sağlayan en sihirli şey!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Son Yaz dizisinin bu kadar sevilmesinin sırrı çiftlerde gizli! Fox TV ekranlarında izleyicilerle Cuma akşamları buluşmaya devam eden Son Yaz dizisi, başarılı projelerden birisi oldu. Şimdiye kadar yayınlanan 12 bölüm de büyük ilgi gördü ve izleyiciden güçlü bir karşılık buldu. Hem oyunculuk performansları hem hikaye hem de kurgu noktasında dizide her şey yerli yerinde. Bu durum da iyi başlayan yapımın iyi bir şekilde yoluna devam etmesini sağladı.

Alperen Duymaz ile Hafsanur Sancaktutan ikilisinin güçlü uyumu ve yüksek enerjileri de dizinin önemli artılarında birisi olarak görülüyor. Akgün ve Yağmur ikilisi gibi, benzer bir başka dizi çifti de Canan ile Selim olarak görülüyor… Ali Atay ile Funda Eryiğit ikilisinin bir arada iyi bir iş çıkardığına izleyiciler de şahitlik ediyor.

İşte Son Yaz dizisinin bu kadar sevilmesini sağlayan en sihirli şey! 4

Her hafta yeni bölümü büyük bir heyecanla bekleyen Son Yaz hayranları, işte bu iki çiftin sahnelerini de merakla bekliyor. Bugüne kadar birçok dizide olmadığı kadar doğal ve birbirlerine yakışan iki çift, Son Yaz dizisinin de en önemli gücü konumunda.

Dizinin bu haftaki bölümünde Akgün ve Yağmur arasındaki aşkın nasıl bir anda alevleneceğine şahit olacaksınız. Aynı şekilde Canan ile Selim arasında da buzlar eriyor.

İşte Son Yaz dizisinin bu kadar sevilmesini sağlayan en sihirli şey! 5

Canan ve Selim’in farklı bir yöne doğru ilerleyecekleri, birbirlerine daha çok sarılacakları fragmanlardaki görüntülerden anlaşılıyor.

Son Yaz 13. bölüm 2. fragmanda Akgün ve Yağmur’un romantik anlarının yanı sıra Selim’in şu sözleri de çok anlamlı: “Benim mucizem Canan. Onu ilk gördüğüm an hayatımın devamı olduğunu anlamıştım.”