SON DAKİKA
3 Temmuz 2022 06:03

SON HABERLER

İzleyiciye göre hikayesinde heyecan kalmayan Sadakatsiz dizisinden kötü bir haber var!

TelevizyonGazetesi.com/ Detay – Sadakatsiz dizisi, çarşamba akşamları Kanal D ekranında izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Ancak bu hafta, Sadakatsiz dizisinin izleyicilerini üzecek bir haber var. Hikayesi eski heyecanını yitirdiği iddiasıyla son günlerde eleştiri yağmuruna tutulan Sadakatsiz dizisi çarşamba akşamları izleyicinin karşısına çıkıyor. Yılbaşı ve arkasından yaklaşık üç hafta ekranlardan uzak olan Sadakatsiz’in yeni bölümü geçen hafta izleyiciyle buluşmuştu.

Ancak bu hafta Sadakatsiz izleyicisini üzecek bir haber var. Başrollerinde Cansu Dere, Melis Sezen, Caner Cindoruk ve Berkay Ateş’in yer aldığı Sadakatsiz dizisinin bu hafta yeni bölümü yayınlanmayacak. İzleyiciler yeni bölüm için önümüzdeki haftayı beklemek zorunda.

Med Yapım tarafından çekilen ve geçen sezon fırtınalar estiren Sadakatsiz dizisi bu sezona da çok hızlı giriş yapmıştı. Ancak bir süre sonra reytinglerinde düşüş eğilimi ortaya çıkmıştı. Dizinin reytingleri hala çok parlak gitmiyor. İzleyiciler Sadakatsiz’de hikayenin eski heyecanını kaybettiğini söylerken Cansu Dere’nin canlandırdığı Asya karakterinin, Berkay Ateş’in hayat verdiği Aras’la ilişkisinden hoşlanmadığını da sosyal medya paylaşımlarında dile getiriyor.

Sadakatsiz hızla kan kaybederken senaristler diziye yeni heyecanlar katmak için hikayeye yeni karakterler eklemeye karar verdi. Dizide özellikleVolkan ve Asya’nın oğulları Ali’yle ilgili yeni adımlar atılıyor.

Yeni bölümlerde artık Ali’nin bir kız arkadaşı olacak. Diziye genç oyuncu Serhat Parıl da dahil oldu. Parıl’ın canlandıracağı Onur karakteri, Melis Sezen’in hayat verdiği Derin’i ön plana çıkaracak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler