Ana sayfa Sosyal Medya Kaan Yıldırım instagram paylaşımı ile şaşkınlık yarattı!

Kaan Yıldırım instagram paylaşımı ile şaşkınlık yarattı!

tarafından ker_def

Halka dizisinde yer alan Kaan Yıldırım, instagram hesabından sıklıkla paylaşım yapan isimler arasında.

Televizyon Gazetesi Detay – TRT1 ekranlarında izleyicilerle buluşan dizinin başrol oyuncusu Kaan Yıldırım’ın paylaşımına 4 saat içinde 55 binden fazla beğeni geldi.

Kaan Yıldırım’ın takipçilerinin yorumları da bir hayli ilginç oldu.

“Şu an büyük bir şeker koması geçiriyorum” diyen bir takipçi dikkat çekerken, bir başkası ise “Kaancığım ne yapıyorsun?” tepkisini gösterdi.

Genelde yönetmenlerin açıyı belirlemek için yaptığı hareketi sergileyen Kaan Yıldırım’a hayranlarından birçok iltifat mesajı da geldi.

İşte o paylaşım:

??

Kaan Yıldırım instagram paylaşımı ile şaşkınlık yarattı! 7

KAAN YILDIRIM KİMDİR?

Kaan Yıldırım, 24 Aralık 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Londra’da Brunel Üniversitesi Pazalama bölümünde eğitim aldı. Ardından oyunculuk eğitimleri almaya başlayan Kaan Yıldırım ilk kez Kayıp dizisinde kameralar karşısına geçti.

Televizyonda Ulan İstanbul, Adı Mutluluk ve Kalbim Yangın Yeri dizilerinde rol aldı. Yok Artık ve Ümmü Sıbyan: Zifir filmlerinin yapımcısı olan oyuncu Yok Artık 2 filminin hem yapımında hem de oyuncu kadrosunda yer aldı.

Kaan Yıldırım geçtiğimiz yıllarda Ezgi Eyüboğlu ile hayatlarını birleştirdi.

Şimdilerde TRT 1 ekranlarında yayınlanan Halka dizisinde Kaan Karabulut karakterine hayat veren Kaan Yıldırım, kendisi gibi oyuncu olan Ezgi Eyüboğlu ile evlidir. Kaan Yıldırım 1.80 metre boyunda, 73 kilo ve Oğlak burcudur.