Bu kadarına da pes! Amaçları evlenmek değil şöhret mi? Aşk-ı Roman’da başrolü kaptılar!

21 Ağustos 2017 Pazartesi

Evleneceksen Gel isimli izdivaç programında ortaya çıkan ikili Solmaz Ciros ve Kaan Güvenilir’in ekran macerası diziyle devam edecek. İkilinin programdaki halleri, tavırları, yeni dizi Cennet Mahallesi tadındaki Aşk-ı Roman’a konu olacak. Ciros’un ekranda her fırsatta göbek atmasından sonra iş teklifleri alması ve sonrasında dizide başrol oynaması herkes için çok şaşırtıcı olmuştu.

Bugün tv8 ekranlarında ilk bölümüyle yayınlanacak olan ve hafta içi her gün ekrana gelecek Aşk-ı Roman dizisinin başrolünü almaları, Ciros ve Güvenilir için eleştirileri de beraberinde getirdi. Habertürk gazetesinde Mustafa Doğan, sert bir eleştiri kaleme aldı ve bakın ikili ile ilgili neler söyledi?

“Bu kadarına da pes

Kadın kuşağını takip edenlerden Solmaz ve Kaan’ı tanımayan yoktur herhalde.

Aslında onlar üç kişiydiler; Solmaz, Kaan ve Nurullah.

Nedendir bilinmez, Nurullah bahsedeceğim projede saf dışı kalmış.

Neyse… Evlilik programları sayesinde tanıdığımız bu zat-ı muhteşemler, aylar boyunca ekranda izleyicileri birbirlerini sevdiklerine inandırmaya çalıştılar.

Solmaz, bir Nurullah’a kaptırdı gönlünü, bir Kaan’a. Ortada sonuç yok tabii.

Amaç başka çünkü, üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek!

Neyse ki gerçeklerin zamanla ortaya çıkmak gibi bir huyu var. Burada da böyle oldu. Asıl amaçları evlenmek değil, şöhret olmak olan üçlüden Solmaz ve Kaan muratlarına erdi. Erdi derken kâğıt üstünde!

Bugün itibarıyla ‘Aşk-ı Roman’ dizisiyle hafta içi her gün ekranda olacaklar. Aynı teraneyi bu defa dizi şemsiyesi altında tekrarlayacaklar.

 

Bunca zaman insanları kandırmamış gibi reyting arayacaklar.

Vallahi yüzsüzlüğün bu kadarına pes!”

aşk-ı roman haberleri için

kaan güvenilir haberleri için

Toplam 6 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...Son »