SON DAKİKA
11 Ağustos 2022 18:03

SON HABERLER

Kadir Doğulu’nun başrolündeki Aşkın Tarifi dizisinin yayın günü netleşti!

Yaz dizileri bu sezon erken başlayacak. Haziran ayı ile birlikte yepyeni dizilerle tanışacaksınız. Bu yapımlardan birisi de Aşkın Tarifi. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizinin başrolünde Kadir Doğulu bulunuyor. Serra Arıtürk ile başrolü paylaşan Doğulu, 1 yıldan uzun süredir ekranlarda yer almıyordu. Dizinin ilk bölüm fragmanı da paylaşıldı. Yapımını NTC Medya, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, başrollerini Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün paylaştığı Aşkın Tarifi 7 Haziran Pazartesi 20.00’da Kanal D’de başlıyor!

Merakla beklenen, eğlenceli romantik komedi izinin kadrosunda Cem Davran, Alper Saldıran, Yasemin Baştan, Ümmü Putgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül, Onur Yakıcı ve Batuhan Bayır gibi isimler yer alıyor.

Aşkın Tarifi dizisinin yönetmen koltuğuna Deniz Koloş otururken, projenin yaratıcı yapımcılığını Birsel Çıkıncı üstleniyor. Romantik komedi tarzındaki dizinin senaryosunu ise Leyla Oter ve Doruk Erengül kaleme alıyor. Peki Aşkın Tarifi dizisinin hikayesi ne? İşte diğer detaylar:

Kendi halinde bir kebap ustası olan Fırat, kaderiyle oynayan ünlü yaşam koçu Doktor Aşk’a dersini vermek ister. Fırat’ın öfkeyle çıktığı yolculuk, onu bir Fransız restoranına sürükler. Geçmişte Fransız mutfağında iyi bir şef olan Fırat, tutkunu olduğu mutfağa yeniden kavuşurken; restoranın sahibi, güzeller güzeli Naz Soyluer sayesinde de gerçek aşkla tanışır. Doğu ve batı mutfaklarını harmanlayan, yemek sihirbazı Fırat Şef, herkesi şaşkına çevirecek tarif defterinde bir tek Aşkın Tarifi olmadığını anlayacaktır.

Tarifsiz bir aşk yolculuğuna çıkan Fırat, Doktor Aşk’a “aşk dersi” verebilecek mi? Yoksa ava giderken avlanacak mı? Fırat, Aşkın Tarifini bulabilecek midir, ya da Aşkın Tarifi var mıdır?

Aşkın Tarifi 7 Haziran Pazartesi 20.00’da Kanal D’de başlıyor!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler