Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Kanal D’nin Camdaki Kız dizisinde son söz söylendi, işler karıştı!

Kanal D’nin Camdaki Kız dizisinde son söz söylendi, işler karıştı!

tarafından ker_def

Dizi yarışında Perşembe’nin galibi değişmedi… Camdaki Kız yine zirvede yer aldı… Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, her bölümü ile adından söz ettiren dizisi Camdaki Kız, önceki akşam 17’inci bölümü ile ekrana geldi. Dizinin yayınlanan bu bölümü tüm izleyici kategorilerinde birincilik elde etti. En yakın rakibine iyi bir fark atan Camdaki Kız dizisi, AB grubunda iki haneli orana geçen hafta olduğu gibi yine ulaştı ve başarısını perçinledi.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız’ın dün akşam yayınlanan bölümü seyircinin heyecanını dorukta tutan anlarıyla Perşembe akşamına damgasını vurdu. Dizinin bu bölümünde Rafet, son sözünü söyledi…

Kanal D'nin Camdaki Kız dizisinde son söz söylendi, işler karıştı! 8

Camdaki Kız’ın yeni bölümünde Hayri, Sedat ve Cana’nın videosunun izlenmesini engelleyerek geceyi kurtardı. Videonun yayınlanması konusunda suçu Selen ve Muzo’ya atan Sedat, Cana’nın da kendisinden ayrılmasıyla tüm umudunu şirketin başına geçebilme ihtimaline bağladı.

Tüm gerçekleri öğrenen Rafet ise, çocuklarıyla yüzleşerek şirketle ilgili kararını onlara açıkladı. Bu sırada Feride, Nalan ve Sedat’ın evliliklerini kurtarmak için farklı yollara başvurmaya başladı.

Kanal D'nin Camdaki Kız dizisinde son söz söylendi, işler karıştı! 9

Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandırdığı dizinin oyuncu kadrosunda şu isimler yer alıyor: Cihangir Ceyhan, Devrim Yakut, Enis Arıkan, Engin Şenkan, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şeri-foğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek.

Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu ve Yeşim Aslan’ın kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini ise Nadim Güç üstleniyor. Camdaki Kız yeni bölümleriyle her Perşembe akşamı Kanal D’de….