Ana sayfa Dizi Fragmanları Kanal D’nin yeni dizisi Girift heyecanlı hikayesiyle dijitale renk kattı!

Kanal D’nin yeni dizisi Girift heyecanlı hikayesiyle dijitale renk kattı!

tarafından ker_def

Girift yeni bölümleriyle “Her Cuma 18:30’da” ücretsiz olarak Kanal D Dijital Platformlarında yayınlanmaya devam ediyor. Dizinin ilk bölümü beğeni topladı. Girift’in 2. fragmanı yayınlandı! Yeni deliller bulunuyor ortalık karışıyor! Peki yeni bölümde izleyicileri neler bekliyor? İşte tüm detaylar:

Vural komiser ve ekibi gizemli cinayetlerin failini ararken yeni delillere ulaşır. Deliller ortaya çıkarken bir taraftan da olaya yeni kişiler dahil olur. Yıllarca edindiği tecrübe Vural Komiser’in bu karışık olayları çözmesine yardımcı olacak mı?

Başrollerini Ümit Acar, Wilma Elles, Ayberk Yılmaz, Selahattin Taşdöğen, Mazhar Selçuk Alaca ve Cahit Kaşıkçılar’ın paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Özlem Bölükbaşı, İlker Şahinbaş, Metisha Schaefer, Şule Akan, Ömer Konakçı ve Burhan Çelik yer alıyor.

Senaryosunu Emine Karataş ve Özlem Bölükbaşı’nın kaleme aldığı, yönetmenliğini ve yapımcılığını Haydar Işık’ın üstlendiği Girift yeni bölümleriyle “Her Cuma 18:30’da” ücretsiz olarak Kanal D Dijital Platformlarında!

İşte Girift dizisinin 2.bölüm fragmanı: