SON DAKİKA
7 Aralık 2022 07:20

SON HABERLER

Kırmızı Oda dizisi reytingleriyle yine şovunu yaptı!

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan ‘Kırmızı Oda’, TV8’de ekrana gelen yirmi altıncı bölümüyle AB ve 20+ABC1 kategorilerinde birinci olarak Cuma gününün en çok izlenen yapımı oldu.

Dizinin totalde küçük oranlarla Arka Sokaklar’a geçilmesine rağmen 8’li reytingler elde ettiğini hemen hatırlatalım. Dizi ayrıca ABC1’de 11’e dayanırken, AB’de ise 10’lu oranların biraz altında sonuçlar elde etti. Tüm bu sonuçlara bakıldığı zaman Cuma akşamları 7 farklı dizinin yayınlandığı da düşünüldüğünde Kırmızı Oda’nın yine reyting şovu yaptığı gerçeği dikkat çekiyor.

‘Kırmızı Oda’nın 26’ncı bölümünde; Kumru (Aslıhan Gürbüz), Şenol’un kendisini evliliği boyunca nasıl hor gördüğünü ve Yavuz’la ilk karşılaşma anını Doktor Hanım’la paylaştı. Nazlı (Pınar Deniz), hayatındaki herkesi mutlu edebilmek uğruna kendisini unuttuğunu Doktor Hanım sayesinde fark ederken, Recai (Gökhan Yıkılkan), zor geçen çocukluk yıllarının üzerindeki etkisini Doktor Hanım’a açtı.

Ağabeylerinin üzerinde kurduğu psikolojik baskının ve çektiği yokluğun annesini daha çok arattığını söylerken hislenen Sadi (Erkan Petekkaya) ve Doktor Hanım, birlikte gözyaşı döktüler.

‘Kırmızı Oda’ yeni bölümüyle 5 Mart Cuma akşamı TV8 ekranında olacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler