SON DAKİKA
25 Eylül 2022 13:31

SON HABERLER

Kırmızı Oda iki birincilik aldı, Arka Sokaklar vedası iyiydi, Bozkır Arslanı Celaleddin üzdü!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Cuma akşamları reytinglerde yine önemli bir rekabet vardı. Bu rekabette Kırmızı Oda ile Arka Sokaklar birincilikleri yine paylaşarak sezon finali yaptılar. Kanal D dizisi Arka Sokaklar 15. sezonu tüm kişiler kategorisinde birinci olarak tamamladı. ABC1’de gelen ikincilik de anlamlıydı.

Kırmızı Oda dizisi ise tüm kişilerde günü 3. sırada bitirdi ama AB ve ABC1 kategorilerinde tv8’e birincilik getirerek yine muhteşem zirvedeydi. Kırmızı Oda’nın yaz aylarında düşen izleyici ilgisinden nasibini aldığı ve birinci olmasın rağmen kış sezonuna göre reytinglerinin bir hayli gerilediği de dikkatlerden kaçmadı.

atv’nin yeni tarihi yapımlarından olan Bozkır Arslanı Celaleddin dizisi ise yine reytinglerde beklentilerin altında kalmaya devam etti. dün akşam 5. bölümü yayınlanan dizinin reytingleri düşük gelmeye devam ediyor.

Tüm kişiler kategorisinde günü 10.sırada tamamlayan atv dizisi, AB’de 9. oldu ve ABC1’de ise 11.’lik elde etti. Türk ve Özberk oyunculardan oluşan kadro etkileyici bir performans ortaya koyarken, Harzemşah devletini anlatan hikaye de bir hayli başarılı ama izleyici ilgisinin düşük kalması rahatsız edici bir durum oldu.

Kanal 7 ekranlarında dün akşam 205. bölümü ile birlikte sezon finali yapan Emanet dizisi de ilk dönemi başarıyla tamamlayan bir yapım oldu. Tüm kişilerde 15. olan, AB’de 21. ve ABC1’de ise 23. sırada yer alan dizide Halil İbrahim Ceyhan ile Sıla Türkoğlu ikilisi başarılı performansları ile güçlü bir ikili oluşturdu.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler