Ana sayfa Dizi Haberleri Arka Sokaklar dizisi 18. sezonda bir kez daha birinciliğe yükselerek gurur yaşadı!

Arka Sokaklar dizisi 18. sezonda bir kez daha birinciliğe yükselerek gurur yaşadı!

tarafından ker_def

18 sezondur izleyicisi ile buluşan, Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar, bir istikrar abidesi olarak yoluna devam ediyor. Seyircisinin ilgisini daima arttırmayı başaran dizi, yayınlanan 679’uncu bölümüyle tüm kişiler kategorisinde en çok izlenen yapım olmayı başardı.

HEYECAN FIRTINASI

Yeşilçam’ın duayen ismi Türker İnanoğlu’nun imzasını taşıyan, yapımcılığını D Media’nın üstlendiği Arka Sokaklar’ın dün ekrana gelen bölümünde Sait tutuklu yargılanmak üzere cezaevine gönderiliyor. Kenan ve ekibi bunu hazmedemezken Hakan’ın oğlu Kaan kaçırılıyor. Ekip, Şule’yi tuzağa düşüren Yasemin ve Selda’nın peşine düşüyor. Tefo, başına gelenlerden kurtulmaya çalışırken bir yandan onun pis işlerinden habersiz karnı burnunda olan hamile karısını idare etmeye çalışken vurulan Arif ameliyata alınıyor.

CUMA AKŞAMININ GALİBİ!

Ekranların en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar, Cuma akşamı ekrana gelen 679’uncu bölümüyle tüm kişiler kategorisinde günün en iyi reytinglerini elde ederek birincilik elde etti. Dizi AB ve ABC1 gruplarında ise daha düşük reytingler elde etti ve 4. sırada yer aldı.

Kadrosunda Zafer Ergin, Özgür Ozan, Şevket Çoruh, İlker İnanoğlu, Oya Okar, Ozan Çobanoğlu gibi usta isimleri buluşturan ve 18 sezon boyunca ekranda olan Arka Sokaklar’da heyecan her hafta katlanarak artıyor. Arka Sokaklar, Kanal D’de her cuma akşamı yeni bölümüyle ekrana geliyor.