SON DAKİKA
7 Şubat 2023 22:19

SON HABERLER

Kuruluş Osman dizisinde yeni hamle yapıldı ve yeni dönem başladı!

İkinci sezonunda da seyirciden büyük ilgi görerek reytinglerin zirvesinde yer alan ‘Kuruluş Osman’ın 18 Kasım Çarşamba saat 20:00’de ATV’de ekrana gelecek 34’üncü bölümünde, Osman Bey beylik davasını başlatıyor! Devlet olmak için adım atacak olan Osman Bey karakterinde Burak Özçivit yine izleyicileri etkileyici bir performansa imza atacak. Dizide haftalardır beklenen bu yeni adım ile yeni bir dönemin kapıları açılıyor. Kuruluş Osman dizisinde, artık devlet olma yolundaki Osman Bey’in kahramanlık hikayelerine tanıklık edeceksiniz.

34. bölümde Zeynep Tuğbe Bayat’ın da namlı bir Peçenek beyinin kızı olarak diziye katılacağını ve bu yeni karakterin Osman Bey ile çok yakın olacağını hemen belirtelim. Peki 18 Kasım Çarşamba akşamı yayınlanacak olan 34. bölümde başka neler olacak? İşte tüm detaylar:

Kulucahisar’a İstanbul’dan destek birliklerin geldiği haber alan Osman Bey, bir Türk beyinin kızı olan Targun Hatun’un da Bizans tarafından kaçırıldığını öğrenir. Osman Bey, Targun Hatun’u kurtarıp Kulucahisar Kalesi’ni geri almanın yollarını ararken, Nikola ise Söğüt’e yapacağı saldırıyı planlamaktadır.

Savcı Bey, Geyhatu’nun beyberbeyi ilan ettiği Yavlak Arslan’ın toyuna katılmak üzere obadan ayrılır, Ertuğrul’un Bey’in sağlık durumu ise kötüye gitmektedir. Toya davet edilmeyen Osman Bey, Söğüt’e giderek Yavlak Arslan ve Savcı Bey’in karşısına dikilir ve beylik hedefini açıklar.

Osman Bey’in beylik hedefini açıklamasıyla diğer beylerden nasıl tepki alacak? Osman Bey, Kulucahisar Kalesi’ni geri alabilecek mi? Targun Hatun’un obaya gelişi dengeleri nasıl değiştirecek? Ertuğrul Bey, sağlığına kavuşabilecek mi? Osman Bey’in beylik kararı obada nasıl karşılanacak?

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, ATV ekranlarında çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler