SON DAKİKA
18 Ağustos 2022 20:38

SON HABERLER

Maraşlı dizisinde Serhat Kılıç ile Kerem Atabeyoğlu ikilisi yürek parçaladı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranında Pazartesi akşamları izleyicilerle buluşmakta olan Maraşlı dizisinin 8. bölümü dün akşam ekrandaydı. 5-6 arası reytingler almakta olan dizinin son bölümünde öyle bir sahne vardı ki, izleyiciler o anda tutuklu kaldı.

Burak Deniz ve Alina Boz ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin yeni bölümünde önemli gelişmeler yaşandı. Sedef hanımın bıraktığı videoyu izleyen aile büyük gerçeği öğrendi. Ömer’in ölümünün sebebi Aziz beydi ama onu öldüren o değildi. Dizide Serhat Kılıç’ın başarıyla canlandırdığı Necati’nin babasını vurmak üzereyken Ömer’i tüfekle öldürdüğü ve Sadık’ın da onu gömdüğü ortaya çıktı.

Necati’nin neden bu durumda olduğu gerçeği de sarsıcı bir sahne ile anlatıldı. Odasındaki tüm kitapları yerlere döken Necati, daha küçük yaştayken katil olmanın ağırlığını yaşarken, bu sırrı da yıllarca içinde taşıdı. Sadece babası ile arasındaki bir durumdu.

Aziz beyin neden oğlu Necati’ye soğuk yaklaştığı da ortaya çıktı. Çünkü Necati’ye her baktığında Ömer’i hatırlıyordu. Serhat Kılıç ile Kerem Atabeyoğlu’nun ağladıkları, sinir krizi geçirdikleri sahneler ise izleyicileri derinden yaraladı. İki ünlü ismin muhteşem perfromansı da sosyal medyada çok konuşuldu. İki oyuncu da karakterlerin hislerini ekran başındaki izleyicilere yansıtarak, yürek parçaladılar.

Sedef’i elde etmek için Ömer’in hayatını mahveden, onu hapse attıran ve ölümüne de neden olan Aziz bey, Maraşlı ile de ipleri kopardı.

Dizide sarsıcı bir başka sahne ise Maraşlı’nın istihbarat elemanı olmasına giden süreçlerdi. Ayrıca aileyi aylarca izlediği ve en zayıf halka olarak Mahur’u gördüğü hatta onu aşk ile yaklaşacağını da daha ilk anlardan karar verdiği ortaya çıktı.

Ancak izleyiciler Maraşlı’nın Mahur, New York’a giderken ona bakışları üzerinden gerçekten aşık olabileceği düşüncesine kapıldı. İstihbarat elemanları onu aşk konusunda uyarmıştı. Bu tehlikeli bir yoldu. Maraşlı aileye girmek için Mahur’u kullandı mı, yoksa ona gerçekten aşık mı oldu? İşte bu soru işareti akıllarda kaldı.

Maraşlı hayranları şimdi de sabırsızlıkla 8 Mart Pazartesi günü yayınlanacak olan 9. yeni bölümü bekliyor…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler