Ana sayfa Dizi Fragmanları Masumlar Apartmanı dizisinde beklenmedik intikam girişimi!

Masumlar Apartmanı dizisinde beklenmedik intikam girişimi!

tarafından admin

TRT 1’in Salı günlerine damga vuran ve yayınlandığı ilk günden bu yana zirveden düşmeyen dizisi “Masumlar Apartmanı” 29 Kasım Salı akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Dizinin yeni bölümünde etkili sahneler izleyeceksiniz. Aslıhan Gürbüz’ün Ceylan karakteri ile katıldığı dizinin hikayesinde yine dramın en etkili hallerini izleyeceksiniz.

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Masumlar Apartmanı, çarpıcı öyküsüyle yine izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Geçen hafta Destan dizisinin başlaması ile birlikte iki kategoride birinciliği rakibine kaptıran TRT1 dizisi için bu hafta büyük önem taşıyor. Hikayede ise Birkan Sokullu’nun canlandırdığı Han karakterinin beklenmedik intikam girişimi dikkatleri çekecek. Yeni bölümleri merakla ve heyecanla beklenen Masumlar Apartmanı’nda bu hafta neler olacak? İşte detaylar:

Han, kendince aldığı intikamın sahte mutluluğu içindedir. Etrafındakilere son derece neşeli davranır. Ceylan’ınsa pes etmeye hiç niyeti yoktur. O sırada evde yeni bir kriz baş gösterir.

Masumlar Apartmanı dizisinde beklenmedik intikam girişimi! 7

Safiye’nin korktuğu başına gelir ve Tomris’in hastalığını kaptığını fark eder. Kendini karantinaya alırken evdekileri de kendinden uzaklaştırmak için dışarı gönderir. Ancak Hikmet durumu fırsata çevirir ve Safiye’ye bakmaları için bir araya getirmek istediği iki kişiyi eve çağırır. Naci, Safiye’nin yanında olmak ister ve onun tüm itirazlarına rağmen eve gelir.

Gülben, Esat’ın bir arkadaşıyla tanışacağı için çok heyecanlıdır. Fakat buluşmaya babasıyla birlikte gitmek zorunda kalınca işler sarpa sarar ve Hikmet hem Gülben’i hem Esat’ı çok zor durumda bırakacak bir şey yapar.

Masumlar Apartmanı”nın yeni bölümü 29 Kasım Salı akşamı saat 20.00’de TRT 1’de.