SON DAKİKA
28 Kasım 2022 14:11

SON HABERLER

Masumlar Apartmanı dizisinde düğündeki sürpriz çok hoş oldu!

TRT 1’in reyting rekortmeni dizisi “Masumlar Apartmanı”nda Selami Şahin sürprizi! TRT 1’de yayınlandığı ilk günden itibaren gündemden düşmeyen başarılı dizisi Masumlar Apartmanı’na Selami Şahin konuk oldu.

Gülben ve Esat’ın düğünü ses getirdi… İkinci sezonuyla da olağanüstü ses getiren Masumlar Apartmanı’nın da Gülben ve Esat’ın düğünü sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yer aldı. 46 yıldır evli olduğunu belirten ünlü sanatçının çok mutlu olduğunu söylemesi de dizideki bir başka ayrıntıydı. Selami Şahin, iddialı dizide yer alarak hayranlarını da sesiyle mest etti.

Heyecanla izlenen yeni bölümde Gülben ve Esat’ın düğününde Gülben’in sürpriziyle beraber Esat’ın nikah şahidi olarak Selami Şahin’in getirmesi herkesi şaşkınlığa uğrattı. Selami Şahin düğünde en sevilen şarkılarında biri olan “Gitme Sana Muhtacım”ı seslendirdi.

İşte dizideki düğün görüntüleri ve izleyicilerin çok beğendiği Selami Şahin sürprizi…

Yapımcılığını Onur Güvenatam yaptığı, senaryosunu Deniz Madaoğlu’nun kaleme aldığı ve Çağrı Vila Lostuvalı’nın yönettiği Gerçek hayatların, yürek burkan hikayelerinden uyarlanmış bir başyapıt olan “Masumlar Apartmanı” her Salı saat 20.00’de TRT 1’de.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler