SON DAKİKA
24 Ağustos 2019 10:23

SON HABERLER

Müge Anlı ile Tatlı Sert 21 Mart 2019 Perşembe Bölümünü İzle

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 21 Mart Perşembe günü ekrana gelen yeni bölümünde önemli detaylar vardı. Müge Anlı ve ekibi dikkat çeken bir yayın daha gerçekleştirdi. Peki bugün programda neler yaşandı? Hangi detaylar öne çıktı?

21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü dolayısıyla mesajlar veren Müge Anlı, aynı zamanda magazinci.com tarafından 2018 yılının en iyi televizyon programı ödülünü de canlı yayında aldı. Meral Polat’ın erkek arkadaşı cinayetten tutuklandı… Hüseyin Asla’nın yengesi konuştu…Emel, eşi hayattayken başkalarıyla da görüşüyor muydu? Hüseyin Aslan’ın Ağabeyi konuştu… Güvenlik görevlisi Samet 6 gündür kayıp! Tuncay, Müge Anlı sayesinde hayeline kavuştu… Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 21 Mart Perşembe günü ekrana gelen bölümünde yaşananların tamamını videodan izleyebilirsiniz.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

İlgili Haberler