SON DAKİKA
19 Temmuz 2019 03:06

SON HABERLER

Nihat Doğan, Söylemezsem Olmaz programından gönderildi mi?

Önceki gün 11 ve 17 yaşında iki kız çocuğunu evde alıkoyma iddiasıyla gözaltına alınan Nihat Doğan’a bir şok daha!

Beyaz TV’de yayınlanan “Söylemezsem Olmaz” programında yer alan Nihat Doğan’ın işine son verildiği iddia edildi.

Ece Erken, Bircan Bali ve Nihat Doğan’ın birlikte yer aldığı programda gündemdeki konularla ilgili yorumlar yapılmaktaydı.

Program geçen hafta da Murat Başoğlu’nun intihar ettiği haberiyle gündeme gelmiş ve Başoğlu’nun kanalı silahla bastığı iddiaları da ortaya atılmıştı.

11-16 yaşındaki kız çocuklarını evde alıkoyma iddiasından sonra Beyaz TV yönetiminin, sabahları magazin programında yorumculuk yapan Nihat Doğan’ın işine son verdiği iddia edildi.

Türkücü Nihat Doğan, 11 ve 17 yaşında iki kız çocuğunu alıkoyma iddiasıyla önceki gün gözaltına alınıp, ifadesinin ardından serbest bırakılmıştı. Nihat Doğan ise gözaltı olayı olmadığını sadece ifadeye çağrıldığını söylemişti. Olayla ilgili adli soruşturma sürerken, Beyaz TV yönetiminin Nihat Doğan’ın “Söylemezsem Olmaz” programındaki görevine son verdiği iddia edildi.

Doğan, hafta içi her sabah Beyaz TV’den canlı olarak yayınlanan programda Ece Erken ve Bircan Bali ile birlikte yorumculuk yapıyordu.

‘NİHAT DOĞAN ÇOK ÖNEMLİ BİR SİMGEDİR’

Beyaz TV’de yayımlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programında iki kız çocuğunu alıkoyduğuna dair iddialara yanıt veren Doğan ise, “15 Temmuz’da milletin yanında durduğumuz için Nihat Doğan çok önemli bir simgedir. Yıllarca saldırılmasının en büyük nedenlerinden biri de budur. Nihat Doğan’ı yok ederseler, diğer direniş hatlarını yok etmek kolaydır.” ifadelerini kullandı.

UÇANKUŞ’TAN ÖNEMLİ İDDİA

UçanKuş’un haberine göre 11 ve 16 yaşlarındaki kızların babası M.Z.’ye ulaşıldı. M.Z. “Şikayetimiz sürüyor. Şu anda savcılık durumu araştırıyor” dedi.

İlgili Haberler