Ana sayfa Dizi Analiz Teşkilat dizisi 106. bölümde Ömer annesi hakkındaki gerçeği öğrendi

Teşkilat dizisi 106. bölümde Ömer annesi hakkındaki gerçeği öğrendi

tarafından ker_def

TRT 1 ekranlarında yayınlandığı günden bu yana izleyicilerin favorisi olan Teşkilat, dün akşam yine aksiyon ve heyecan dolu sahneleriyle ekranlara geldi.

Teşkilat’ın 106. Bölümde neler yaşandı ? Çıkan çatışmada Klaus vurulurken, Çetin ise Ömer ve Neslihan’la birlikte karargaha getirildi. Teşkilat, Çetin’in deşifre olduğunun ortaya çıkmaması için geride hiçbir iz bırakmayarak Çetin’in görevine devam etmesini sağladı.

Geçmişindeki sırrı çözmek için cevaplar arayan Neslihan’ın en büyük destekçisi yine Ömer oldu. Düşmanın Türkiye üzerindeki planlarını önlemek için dört bir koldan çalışan ekip, Kambur’un Doğu’da olduğu bilgisi üzerine yola çıktı.

Avrupa’da Klaus’la beklenen hamle yapılamayınca Şirket, Kambur’un işleri hızlandırmasını istedi. Kambur, bölgede devletine sadık bir aşiretin evinde tüm yerel kanaat önderleriyle birlikte yapılacak olan toplantıya saldırı gerçekleştirmek için harekete geçti. Korkut, Pehlivan ve Gizem bomba yüklü aracı durdurmak ve saldırıyı önlemek için canlarını ortaya koydu.

Neslihan, Katip’ten gelen mesajla kimseye haber vermeden görüşmeye gitti. Neslihan’a ulaşamayan Ömer, Uzay ve Nazlı’nın Neslihan’ın konumunu belirlemesi ile yola çıktı. Neslihan’ı korumak için gelen Ömer, Katip kod adlı kişinin annesi olduğu gerçeğiyle yüz yüze geldi.

‘Teşkilat’, yeni bölümleriyle pazar akşamı TRT 1’de.