SON DAKİKA
24 Ağustos 2019 10:45

SON HABERLER

Nuray Sayarı, Boğa Burcuna hangi tavsiyelerde bulundu?

Bu hafta gökyüzü burçlara hangi mesajları veriyor? Gezegenlerin hareketleri, Ay ve Güneşin durumu burcunuzu nasıl etkileyecek? Beyaz TV’de yayınlanan Hayatta Her Şey Var programında her hafta burç yorumları yapan ünlü astrolog Nuray Sayarı, Boğa burcu için bakalım neler söyledi;

Sevgili Boğalar, Bu hafta size önerim; aşk hayatınızda sizi üzen ve size haksızlık eden herkese teşekkür edin. İlişkinizde iletişim zorluğu yaşıyorsanız eğer anlaşılmak için mücadele edin, partnerinizin isteklerine önem verin. Bu hafta en çok dikkatli olmanız gereken husus geçmişe ait mevzular tekrar gündem oluşturursa ilişkilerde zedelenmeler olabilir, bu hafta geçmişe takılmayın biraz daha esnek ve öz verili olun.

İşssiz Boğalar çok mutlu olacağınız teklifler alacaksınız, içinize siniyorsa ve değişime hazırsanız bu teklifleri değerlendirmenizi öneririm. Ask, evlilik ve ilişki konusunda kendi kendinize stres yaparsanız mide ve bağırsak rahatsızlıkları yaşarsınız. Size önerim, bu hafta hiçbir konuda iddiacı olmayın, büyük lokma yutun büyük konuşmayın!

 

 

İlgili Haberler