Ana sayfa Sosyal Medya Nursel Köse ile Aslıhan Malbora’nın Üç Kuruş dizisi mutluluğu!

Nursel Köse ile Aslıhan Malbora’nın Üç Kuruş dizisi mutluluğu!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Üç Kuruş dizi oyuncuları akşam yemeğinde bir araya geldi. Dizide İrfan karakterini canlandıran Diren Polatoğulları, son dönemin öne çıkan isimlerinden birisi oldu.

Seri katil İrfan olarak hikayenin en gizemli ve korkutucu karakterine hayat veren Diren Polatoğlu, çok çalıştıklarını ifade etti. Oyuncu, “Çok hızlanacak iş. Çok mutluyuz” diye konuştu. Diren Polatoğulları, hikayenin gelecek bölümlerde bir hayli hızlanacağı mesajını bu şekilde verdi.

Nursel Köse ise dizede Neriman karakterine hayat veriyor. Oyuncu, yaptığı açıklamada bir süre dinleneceklerini ve bunun da herkese iyi geleceğini ifade etti. Çok keyifli çalıştıklarını dile getiren Nursel Köse, “Neriman karakteri bence kabul gördü seyircide bundan çok mutluyum” diye konuştu.

2021 yılının herkes için zor bir yıl olduğunu belirtti ve yeni yılda herkese sağlık dileğinde bulundu.

Dizide Leyla karakterini canlandıran Aslıhan Malbora, son dönemin öne çıkan genç yeteneklerinden birisi oldu. Üç Kuruş dizisinde de başarılı bir performans ortaya koyan oyuncu, keyifli bir çalışma yürüttüklerini ve çok da yorulduklarını söyledi. Oyuncu, “Güzel, şahane geçiyor. Çok severek çalışıyoruz” dedi.

Üç Kuruş dizi ekibi yılbaşı nedeniyle ara verdi. Dizinin 3 Ocak’ta yeni bölümü de yayınlanmayacak. İzleyiciler 10 Ocak’tan itibaren ekranda yeni bölümleri görebilecek.