Ana sayfa Sosyal Medya Onur Tuna ve Hazal Kaya ikilisi günümüz ilişkilerinin aynısını çekti!

Onur Tuna ve Hazal Kaya ikilisi günümüz ilişkilerinin aynısını çekti!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 2020 yılında çekilen ve geçen yıl da bazı eklemeler yapılarak tamamlanan Benden Ne Olur isimli sinema filmi, pandemi koşulları nedeniyle uzun süredir yayına girmeyi bekliyor. 14 Ocak’ta sinemalarda yer alacak olan filmi heyecanla bekleyen izleyiciler var…

Mahkum dizisiyle ekrana dönüş yapan Onur Tuna, son dönemde çok konuşulan isimler arasında bulunuyor. Hazal Kaya ise 5 bölüm süren Misafir dizisiyle ekrana dönüş yaptı ama, hikayenin izleyicinin ilgisini çekmemesi büyük şanssızlık oldu.

Bu ikiliyi hayranları Benden Ne Olur isimli sinema filminde izleyecek. Onur Tuna, hikayenin klişelerden uzak olduğunu belirterek, konuların günümüzün ilişkilerine yönelik çok etkili tespitler sunduğunu anlattı.

Onur Tuna, şöyle konuştu. “Hikayenin çatışmaları günümüze çok yakın. Hepimizin günümüz şartlarında birçok kez duyup yaşadığı ikilemleri klişelerden uzak bir şekilde anlatıyor. Mucizelerden ziyade gerçekler üzerinden kurulmuş bir aşk hikayesi. Bu ilgi çekecek tatlı bir yönü bence filmin. Onun dışında seyirci çok güzel bir kitap uyarlaması ve işini seven oyuncular bulacak filmde.”

Benden Ne Olur isimli sinema filminde Sertab’ın kalbini çalarak hayatını alt üst eden çapkın aktör Soner Güler rolünde ise yakışıklı oyuncu Onur Tuna canlandıracak.